2018 model fc5 kasa lpg li honda civic almayı düşünüyorum alsammı???

Aslında arkadaşlar gücü düşüren cvt yok atmosferik motor felan değil, konforu ve arabanın performansını düşüren lpg, az yaksın diye çoğu şeyden feragat ediyoruz, alacaksın benzinli, turbo motora felan bile gerek yok inanın...

Kolay gelsin,

Ocak 2018 çıkışlı civic aldım. Eco elegance otomatik. Göçük sorunu son kasalarda yok şükür. Opel astra aracımız vardı 2017 model halen duruyor. Bu arabadan inip ona binince çok fark ediyor. Civic çok üst seviye. Şuan piyasada parasına değecek nadir araçlardan. Lpg göstergesinde bazen Lpg dolumdan sonra yakıt seviyesini yanlış gösteriyor. Onuda 1 sn tuşa basarak kalibrasyonla çözüyorsunuz. CVT şanzımanda gayet konforlu, çoğu araçlada rahatça yarışabilir. Ön kaputlarda 150 160 km den sonra hafif dalgalanma oluyor. Onuda ek bi tutucuyla çözüyorlar. Almanızı tavsiye ederim

SM-A720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kolay gelsin,

Ocak 2018 çıkışlı civic aldım. Eco elegance otomatik. Göçük sorunu son kasalarda yok şükür. Opel astra aracımız vardı 2017 model halen duruyor. Bu arabadan inip ona binince çok fark ediyor. Civic çok üst seviye. Şuan piyasada parasına değecek nadir araçlardan. Lpg göstergesinde bazen Lpg dolumdan sonra yakıt seviyesini yanlış gösteriyor. Onuda 1 sn tuşa basarak kalibrasyonla çözüyorsunuz. CVT şanzımanda gayet konforlu, çoğu araçlada rahatça yarışabilir. Ön kaputlarda 150 160 km den sonra hafif dalgalanma oluyor. Onuda ek bi tutucuyla çözüyorlar. Almanızı tavsiye ederim

SM-A720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kaputta dalgalanma oluyor derken. Kaput egiliyormu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=12858]emirkargi[/MENTION] Hayırlı olsun...

Geri