Civic FC5 2019 1.5 Turbo Yazılım Hk.

selamlar öncelikle yazılım yapılacak aracın ecu Keihin olduğunu bu beyideki parametreler sınırlı olduğunu sittin seni bu bahsedilen güçlere bu beyinde çıkarılamayacağını biliyor mu bu yazılımcı firmalar, imlansız arkadaşlar stage 1 tune da sağlıklı olarak 200 hp gibi bir güce ulaşılır, 207 km hız limitörü iptal edilir.
örneğin siz araca downpipe yapmak istediğinizde ise oksijen sensörü arızası bile bu aracın kedni beyninde kapatılamaz
ancak hondata yada ktuner gibi ecu satın aldığınızda önünüz açık.
ktuner şiddetle tavsiye ederim.

ermant

0
selamlar öncelikle yazılım yapılacak aracın ecu Keihin olduğunu bu beyideki parametreler sınırlı olduğunu sittin seni bu bahsedilen güçlere bu beyinde çıkarılamayacağını biliyor mu bu yazılımcı firmalar, imlansız arkadaşlar stage 1 tune da sağlıklı olarak 200 hp gibi bir güce ulaşılır, 207 km hız limitörü iptal edilir.
örneğin siz araca downpipe yapmak istediğinizde ise oksijen sensörü arızası bile bu aracın kedni beyninde kapatılamaz
ancak hondata yada ktuner gibi ecu satın aldığınızda önünüz açık.
ktuner şiddetle tavsiye ederim.

Siz aracınıza yaptırdınız mi? Yada söyle sorayım yaptırıp mi bu değerleri alamadınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2017
Bende ktuner var, yeni aldım denebilir. Sadece kapalı filtre aldım K&N. Tahminen 210-220 hp arası şu an. 21psi map yükledim.
Çok panitaj yapıyor lastikler bitik.
Çok az aşağı eğimli yolda 0-100 7
0-160 15
0-180 19.2
Lastikler yere bassa çok daha iyi değerler çıkar.
İlaveten ktuner'ı dünyada kullanan 1000lerde kişi var. Gayet güvenli ne yaptığınızı bildiğiniz sürece. Bu yan sanayi çip işlerine girmezdim.
Bu arada yakıt düştü biraz. Daha önce 5.2 5.0 ile gittiğim yolu 4.7-5.0 ile gidiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende ktuner var, yeni aldım denebilir. Sadece kapalı filtre aldım K&N. Tahminen 210-220 hp arası şu an. 21psi map yükledim.
0-160 15
0-180 19.2
İlaveten ktuner'ı dünyada kullanan 1000lerde kişi var. Gayet güvenli ne yaptığınızı bildiğiniz sürece. Bu yan sanayi çip işlerine girmezdim.
Bu arada yakıt düştü biraz. Daha önce 5.2 5.0 ile gittiğim yolu 4.7-5.0 ile gidiyorum.
Bu konu hakkında bilgilendirme yapabilir misin
Ktunner menüsünden mesala
Birde ne kadar zamandır kullanıyorsunuz
YouTube bir video gördüm eco mod 15 psi
Normal aktif mod 23 psi çalışıyor böyle sağlıklı mı
Ayrıntılı anltırsanız sevinirim.

MaKo

0
Aracınız
0-160 15
0-180 19.2
Merhaba hocam. Senden daha ayrıntılı bir bilgi nasıl alabilirim acaba? nerde yaptırdın veya aldın, maliyet, kullanım gibi?

İzmir'de ECU masters da işlem yaptiran arkadaşımız varmı ? Varsa son durum nedir aracindan işçilikten memnun mu fiyat performans bilgilerini paylasabilirseniz mutlu olurum..

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri