2019 civic

Aracınız
Civic FC5 2019
Makyajlı ve Makyajsız kasa execute arasında fark beni de çok zorladı ama makyajlıda krom panjurdan vazgeçmeleri beni üzdü, ama teknolojik donanım açısından makyajlı almanızı tavsiye ederim

Aracınız
Civic FC5 2019
Arabayı almadan serviste boya koruma dedikleri uygulamayı yaptırmalı mı sizler yaptırdınız mı satış danışmanı dışardan 2500 tl biz 1500 tl ye yapıyoruz ve boya hiç yıkanmadığı için çizik de olmadığından daha iyi bir sonuç alıyoruz dediler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben yaptırmadım, Ankara’da olsa başında duracak olsam belki yaptırabilirdim ama araç İstanbuldaydı hangi ürünü kullandıklarından emin olamıyorsunuz, zaten servis o işi başka kişilere havale etmiş onlarda kendi işine bakıyor parasını kazanıyor. Kimseye haksızlık etmek istemem ama 150 bin lira para veriyorsunuz adam ne üdüğü belirsiz ürünleri belki de araba uyguluyor, zaten o paralara dışarıda da aynı işlemleri yaptırabiliyorsunuz, en azından gözünüz önünde hangi ürünleri kullandıklarını bilerek gönül rahatlığıyla yaptırırsınız, takdir sizin.

Aracınız
Civic FC5 2019
Tamam ben yaptırmak istiyordum önce hangi ürünler ve uygulayacak kişilerin deneyimlerini görmek istiyexeğim kafama yatmaz ise dışarda marka bir firmaya yaptırırım

Aracınız
Civic FD6 2010
Ben 148.500 aldım Eylül ayında lansman fiyatı sebebiyle. O tarihte ikinci el 2500 3000 km makyajsız exe de alabiliyordum, tercihimi makyajlıdan yana kullandım. Araç alırken Antalya Konya Eskişehir Ankara Kocaeli Sakarya Düzce Denizli dahil bir çok yeri aradım ama İstanbul fiyatına yakın veren yer çıkmadı. Mutluhan ve Cem’den aynı fiyatı aldım Anadolu yakasına olması sebebiyle Mutluhan tercih ettim. MTV dahil fiyatı bu arada.

1 ayda, araca 13-14 milyar zam gelmiş. (Bu nedir ya arkadaş?)

Yılbaşında (2019) mesaj gelmişti, 100 bin tl nakit diye. (Sınırlı sayılı kampanya diye) 10 ayda neler olmuş?

Aracınız
Civic FC5 2019
Maalesef, ileri bakınca iyi fiyata almışım diye sevinirken geri bakınca kendimi kötü hissediyorum. Bu kadar değişken bir fiyatlama olamaz olmaması gerekir ama ülke gerçekleri işte.

Aracınız
Yeni kasada da göçük var hocam lansman araci göçüktü eskisehir ufukta.. bunu bilerek alin

Anahtarsiz giris çıkış ve çalıştırma cok muthis kolaylik şiddetle tavsiye ederim...

Aracınız
Arabayı almadan serviste boya koruma dedikleri uygulamayı yaptırmalı mı sizler yaptırdınız mı satış danışmanı dışardan 2500 tl biz 1500 tl ye yapıyoruz ve boya hiç yıkanmadığı için çizik de olmadığından daha iyi bir sonuç alıyoruz dediler

Kesinlikle HAYIR asla inanmayin yaptırmayın. Hizli cilayi basip boya koruma diye, biya korumayi basip seramik diye kazikliyorlar milleti. Serviste bu tür uygulamalara (kozmetik ve aksesuar) asla ama asla girmeyin paranızı çöpe atmayin Tecrübeyle sabit....

Geri