2019 civic

Aracınız
Arabayı almadan serviste boya koruma dedikleri uygulamayı yaptırmalı mı sizler yaptırdınız mı satış danışmanı dışardan 2500 tl biz 1500 tl ye yapıyoruz ve boya hiç yıkanmadığı için çizik de olmadığından daha iyi bir sonuç alıyoruz dediler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Son olarak dışarıda 2500tl ye boya koruma yapan yeri yeryüzünde ben görmedim Yalana daha buradan baslamislar!!!. En kaliteli en iyi ürünü uygulayan yer 1000tl civarina yapiyor arabayla 2 gun ugrasiyor..

Aracınız
Civic FC5 2019
Anladım hocam teşekkür ederim
Fiyat konusunda ise yapacak bir şey yok şuna en ucuz hurda onlardan 158 bin bunun altına araba satmıyorlar ki sadece Honda da değil bu olay megane 1.6 joy paket te 98 binden şuna 120 bine çıkmış çok kötü durum ama elden birşey gelmiyor

Göçük konusu çözüldü demişler di sadece ilk çıkan serideki araçlarda oluyor denilmişti kafama takıldı şimdi

Aracınız
Anladım hocam teşekkür ederim
Fiyat konusunda ise yapacak bir şey yok şuna en ucuz hurda onlardan 158 bin bunun altına araba satmıyorlar ki sadece Honda da değil bu olay megane 1.6 joy paket te 98 binden şuna 120 bine çıkmış çok kötü durum ama elden birşey gelmiyor

Göçük konusu çözüldü demişler di sadece ilk çıkan serideki araçlarda oluyor denilmişti kafama takıldı şimdi

Araci satabilmek icin su aydan itibaren su modelden itibaren vs. duzeldi hikayeleri bugune kadar hep söylendi servisler tarafindan... Makyajli kasada bile göçük var Eskişehir ufuk plaza showroom da lansman aracinda göçük var hocam gözlerimle gördüm fotosunu bile cektim. Bu kasa bitmeden göçük bitmeyecek.. bunu bilerek alin göçük aynen devam ediyor.?

Aracınız
Civic FC5 2019
10 gün önce aracımi sıfır aldım. Boya koruma, seramik kaplama, cam filmi, on kaput film kapamaya 2500 TL verdim. Cam filmde 7 sene kaput filminde 5 sene ve seramikte 2 yıl garantim var ve hepsinin sertifikası var. Memnun muyum derseniz çok memnunum. Evin önünde ağaçlar var kuş pisliği için sus tutmak yeterli araç üzerinde kalmıyor ve araç su tutmuyor tavsiye ederim film ve seramik 3m marka çok memnunum.

Aracınız
Civic FC5 2019
10 gün önce aracımi sıfır aldım. Boya koruma, seramik kaplama, cam filmi, on kaput film kapamaya 2500 TL verdim. Cam filmde 7 sene kaput filminde 5 sene ve seramikte 2 yıl garantim var ve hepsinin sertifikası var. Memnun muyum derseniz çok memnunum. Evin önünde ağaçlar var kuş pisliği için sus tutmak yeterli araç üzerinde kalmıyor ve araç su tutmuyor tavsiye ederim film ve seramik 3m marka çok memnunum.

Bayide mi yaptırdınız hocam bu işlemleri yoksa dışarda özel bir yerde mi

Aracınız
Civic FC5 2019
Sn Jacobienmatrix öncelikle hayırlı olsun. Seramik uygulama güzel ama yıkama konusu bir o kadar önemli. Eğer dışarıda kostik içerikli şampuanlarla yıkar yıkatırsanız 5 aya kalmaz seramik kaplama özelliğini yitirir. Şampuan seçimi vs önemli bu anlamda seramik kaplama aracın yıkanması ile ilgili internete bakmanızı tavsiye ederim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Tesekkurler sn. Wayne. Ph degeri makul şampuan aldım ben yıkıyorum yada yikamaciya şampuanı veriyorum. Fakat her zaman denk gelmeyebilir tabi. Koruma amaçlı meguiarsin 2 ürününü aldım. Birisi krem formunda diğeri likit formunda. Likit olanı daha önce kullandık çok başarılıydi hızlı wax olarak geçiyor. Tavsiye için teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2019
Selam arkadaşlar, sabah aracı yıkamaya bıraktım aynı zamanda pasta cila, koruma,seramik yapan bir yer. Oradaki arkadaşın iddiası araçta seramik kaplama olmadığı :) bayiyi aradım 1000 bakımında kontrol edelim fatura ve sertifikaları bizde mevcut dediler hadi hayırlısı. Kime güveneceğiz bu memlekette illa ki aracın başında beklemek mi lazım.

Aracınız
Civic FD6 2010
Yapmadıklarından emin olabilirsiniz, bana boya koruma hediye etçez dendi alırken, baktım, yapmamışlar. Dur abi dedi, elinde polişh kutusu ve bir süngerle biri geldi, 3-4 dk. elindeki süngere birşeyler döküp, arabaya sürdü, tamamdır abi, boya koruman dedi. O bana bende ona güldüm??

Geri