2019 Eco Elegance satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2016
Mart çıkışlı 5400 km’deki aracımı ev alacağım için satıyorum. Honda Çiftkurlar’dan alınırken seramik kaplama, kaput filmi, alt ses yalıtımı, güvenlikli cam filmi, difüzör, köpekbalığı anten, bagaj havuzu, kauçuk paspas ilave ettim. Hepsi 5-6 bin ₺ civarı tuttu.
Fiyat : 135.000₺
Araç İstanbul’da
Takas: Üzerine 80.000₺ civarı alabileceğim temiz araçlarla olabilir

IMG_6740.JPG
IMG_6737.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2011
ok. km orjinal küçüklüğünü dert etmezsen 76 bin km dizel. ben teşekkür ederim hayırlı satışlar dilerim

Aracınız
Civic FD6 2011
41 lira fiyat istiyorum, araç 4 silindirli makyajlı yüz,orjinal 76 bin km,2nci sahibiyim ilk sahibi astsubay emeklisi, konya aracı, kapı altında 10 cm çizik boyası var,siyah renk, start versiyonun bir üstü 4 cam elektrıklı ara kol dayama,klima,mp3 hepsi faal, yedek anahtr, bakım dosyası, kullanma kılavuzu, geçmiş faturalar, dizel kullanamadığı için eşim satıyorum.memur aracı, yıpranmamış az yakıtlı araç temizdir. selamlar

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
41 lira fiyat istiyorum, araç 4 silindirli makyajlı yüz,orjinal 76 bin km,2nci sahibiyim ilk sahibi astsubay emeklisi, konya aracı, kapı altında 10 cm çizik boyası var,siyah renk, start versiyonun bir üstü 4 cam elektrıklı ara kol dayama,klima,mp3 hepsi faal, yedek anahtr, bakım dosyası, kullanma kılavuzu, geçmiş faturalar, dizel kullanamadığı için eşim satıyorum.memur aracı, yıpranmamış az yakıtlı araç temizdir. selamlar
Hocam o Getz’ler şaka makinası gibi araçlar, hafif kasaya 1.5 crdi ile 2.-3. Viteste bile patinaj çekebiliyordu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri