2019 FC5 18 INC JANT ALIRKEN NEYE DIKKAT ETMELIYIM

Ad Soyad
vehbi okumus
Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaslar merhaba.
fc5 eco executıve aracım var 18 ınc jant takmak ıstıyorum.Ilk oncelıkle 18 lık takınca standart suspansıyonlarını kullanıcagım bana bır problem yasatırmı yasatmazsa 18 lıgı alırken neye dıkkat etmelıyım ve lastıgıde onemlı tabı :D teşekkürler

Moderatörün son düzenlenenleri:

gunesec

Özel Üye
arkadaslar merhaba.
fc5 eco executıve aracım var 18 ınc jant takmak ıstıyorum.Ilk oncelıkle 18 lık takınca standart suspansıyonlarını kullanıcagım bana bır problem yasatırmı yasatmazsa 18 lıgı alırken neye dıkkat etmelıyım ve lastıgıde onemlı tabı :DD tesekkurler
Hocam ben de aynı araştırma içindeydim ama kullananlar genelde memnun değil. Aracın çok sertleştiğini, konforun düştüğünü ve yakıtın arttığından şikayetçi. Ben de çok kararsız kaldım 17-18 arasında.

Ad Soyad
vehbi okumus
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam ben de aynı araştırma içindeydim ama kullananlar genelde memnun değil. Aracın çok sertleştiğini, konforun düştüğünü ve yakıtın arttığından şikayetçi. Ben de çok kararsız kaldım 17-18 arasında.

Ben de bir arastirma sonucu almaya karar verdim 45 yanak kullanamiyomusuz maalesef araca surtuyomus 40 yanak kullanabiliriz zaten mantikli olani kullanmamiz rs modelinde 17 di kullaniyor saten 19 da standart suspansiyonlarin degismesi gerekiyor cok etkilemediklerini soylediler ama virajda iyi testleri var ama tabiki lastikler cok pahali

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaslar merhaba.
fc5 eco executıve aracım var 18 ınc jant takmak ıstıyorum.Ilk oncelıkle 18 lık takınca standart suspansıyonlarını kullanıcagım bana bır problem yasatırmı yasatmazsa 18 lıgı alırken neye dıkkat etmelıyım ve lastıgıde onemlı tabı :D teşekkürler
Merhaba....Öncelikle Kasko orjinal lastik ebadı olmazsa bir kaza durumunda karşılamıyor,,,bunu çözün...

18 inç lastik ekstra yakıt sarfiyatı demek...

Lastik marka önerisinde bulunmak gerekirse...

1.Condinental bence güzel lastik
2. Goodyear hem ekonomik hem güzel lastik..

Diğer alternatif Michelin,Bridgestone...iyi günler

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba....Öncelikle Kasko orjinal lastik ebadı olmazsa bir kaza durumunda karşılamıyor,,,bunu çözün...

18 inç lastik ekstra yakıt sarfiyatı demek...

Lastik marka önerisinde bulunmak gerekirse...

1.Condinental bence güzel lastik
2. Goodyear hem ekonomik hem güzel lastik..

Diğer alternatif Michelin,Bridgestone...iyi günler

Son karar tabiki sizin...Saygılar
aracın üzerinde aksesuar olarak ekletirseniz sorun olmaz sonasında yakıtı arttıran ucuz ve dolayısıyla agır jantlardır. lastik olarakda kesinlikle michelin gibi yumusak taban lastik öneririm. ben spor yaylarım 40 yanak lastiklerimle orjinal ebatında konforlu kuıllanıyorum aracımı ve hiç yakıtım değişmedi hatta söyle soylim suan kullandıgım jantlar fabrşkasyon jantlardan daha hafif

Geri