2019 Model.Makyajlı yeni kasa.Eco Elegance.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar herekese iyi günler.Yeni kasa Civic Eco Elegance otm. (Fabrikasyon LPG) aracımı satmak istiyorum.Araç kapalı garaj arabası.Kazasiz.Hatasiz.Daha 6000 km.de.Aksesuarlarida tam.Difuzör, cam citalari, balık sırtı anten, cam filmleri vs.hersey var.204 bin TL.dusunuyorum.İlgilenen arkadaşlara detaylı foto gönderebilirim.IMG_20200704_163526.jpegIMG_20200704_163425.jpeg

MI 8 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Neden hocam begenmediginiz için mi , bu soruyu soruyorum çünkü benim alma düşüncesinde olduğum bir araç eksisi varsa sizin için öğrenmek isterim.

Neden hocam begenmediginiz için mi , bu soruyu soruyorum çünkü benim alma düşüncesinde olduğum bir araç eksisi varsa sizin için öğrenmek isterim.
Beğenmediğim tek yönü bagaji açarken ya kumanda ya da araç içindeki tuşu kullanmak gerekiyor.Bagaj kapağında açma düğmesi yok.satış sebebim oturma pozisyonu.Suv kullanıyordum buna çok alışamadim.Satilirsa Suv alırım.Yoksa bi tatile çıkar uzun yolda alisiriz..

Aracınız
Civic FC5 2020
Beğenmediğim tek yönü bagaji açarken ya kumanda ya da araç içindeki tuşu kullanmak gerekiyor.Bagaj kapağında açma düğmesi yok.satış sebebim oturma pozisyonu.Suv kullanıyordum buna çok alışamadim.Satilirsa Suv alırım.Yoksa bi tatile çıkar uzun yolda alisiriz..

Hocam boşverin Allah başka dert vermesin aracaniz maşallah güzel piyasa spotcularla dolu alanı satanı belli değil hiç bence risk almayın

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri