Civic FC5 2020 1.5 vtec Avrupa

Ad Soyad
Ali Ali
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar 2020 ELEGANCE paket araç almak üzereyim.Araç Avrupa mı nasıl anlarım tr de 30 tane var deniyor ilanda bir sürü var:) ön panjur siyah sunroof yok baktığım araçta

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic aracım yok
Merhaba. Sanırım avrupa versiyon eleganslar TR versiyonlara göre çok daha dolu. Executive Plus'lar gibi güvenlik ve sürüş destek sistemlerini de içeriyor sanırım. Şahsi fikrim macera aramayın ve TR versiyon makyajlı Executive Plus alın derim.

Ad Soyad
Ali Ali
Aracınız
Civic FC5 2020
Görüştüğüm araçla executive arasında ciddi fiyat farkı var.Evet güvenlik paketi var diyor.Araç Tr yada Avrupa nasıl anlayabiliriz araçlara bakarken acaba? ruhsatta aynı sanıyorum

Aracınız
Civic aracım yok
Görüştüğüm araçla executive arasında ciddi fiyat farkı var.Evet güvenlik paketi var diyor.Araç Tr yada Avrupa nasıl anlayabiliriz araçlara bakarken acaba? ruhsatta aynı sanıyorum
Ruhsatı bilmiyorum ama TR Elegans'larda ve RS'lerde güvenlik sistemleri olmuyor. Sadece Executive Plus'larda mevcut. Bahsettiğiniz araç Elegans ve/veya RS ise ve güvenlik sistemleri varsa avrupa versiyondur zaten.

Ad Soyad
Ali Ali
Aracınız
Civic FC5 2020
peki 1.5 vtec mi 1.6 mı almalı manuel otomatik ayrımım yok.Daha önce ford Nissan wv vardı Honda hiç kullanmadım

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
peki 1.5 vtec mi 1.6 mı almalı manuel otomatik ayrımım yok.Daha önce ford Nissan wv vardı Honda hiç kullanmadım
motor seçeneğinde sizin yakıta bakıs acınız önemli yolda gozum ibrede düşmesin yok az yaksın derseniz 1,6 lpg li alın. yakıt sıkıntı değil ben güç istiyorum derseniz zaten 182hp olan 1.5 sizi cokca tatmin eder. sanzuman içinde typer falan almacayaksam kolay kolay manuel araba almam

Aracınız
Civic aracım yok
1.5t motor litre bazında hem az yakar hem daha güçlü ve keyifli olur. Ama iş depoyu doldurmaya gelince de 1.5t pompaya 44TL' den yanaşırken 1.6 atmosferik eco 21TL' den yanaşıyor. 1.6 atmosferiklerin üst paketi executive olurken 1.5t'ların üst paketi sedan kasada executive plus, hatcback kasada sport plus oluyor. Plus ile Honda Sensing (güvenlik ve sürüş destek sistemleri) geliyor ve gerçekten işe yarar güzel, keyifli özellikler. Manuel vites kadar gereksiz bir sistem yok bence (şahsi fikrim tabi 😇) Daha önce Honda (civic) kullanmadıysanız motor, şanzıman ve donanımdan ayrı olarak mutlaka test sürüşü yapın derim. Çünkü son kasa civic dahil yalıtımı gerçekten çok zayıf. Yol, lastik sesi olduğu gibi aracın içinde. Ses hassasiyetiniz varsa bu konuya dikkat edin derim.

Aracınız
Civic FC5 2020
30 tane var denilen arabalar neredeyse el değiştirmediği kalmadı hepsi alsatçı neredeyse ve canlarının alındığını görüyorum en güzeli Türkiye kasa temiz kullanan bir sahibinden almak

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri