2020 Civic yardım

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende ilk aracı aldığında kaput koruma seramik kaplama cam filmi ses yalıtım yaptirmistim ama şimdiki aklım olsa ses yalıtımı dışında herşeyi dışarda yaptirirdim zaten bunları yaptirdim birde üstüne komple folyo kaplama yaptırdım ama arkadaşın dediği gibi sığır çok yinede arabayı çizmişler kapı açmayı bilmeyen öküzler site bahçesinde arabaların arasında bisiklet süren kovalamaca oynayan top oynayan oldukça benim araba folyo değil ne kaplatsan bos ama folyo isini dışarda daha kalileti yaptıran bilirsin cam filmi belli markalar var onlar iyidir çok aksesuar bende sevmiyorum yıkamada falan zarar görebiliyor balık sırtı anten falan yinede bu zevk meselesi sadece herkes fikir ve tecrübelerini paylaşıyor

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Malesef öle ya çok değişik sürücü var birde. Hanımlarına veriyorlar şu aracları olay daha da değişik bir boyuta bürünüyor

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Araba kullanmak artık zaruri ihtiyaç haline gelmiş. Onun önüne geçemeyiz. Herkez yakınlarına eksik gördüğü konularda yardımcı olmalı. Çünkü trafikde beraberiz. Tek olmadığımızı bilip dikkat edeceğiz.
Ne yazık ki erkeklerde az değil. Makası, dirifi, hızlı kullanma vs. Çok fazla araba yarışı oynanınca gerçek hayata az çok yansıyor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Seramik kaplama servislerde genelde iyi olmuyor. Yapma zorunluluğu yok fakat boyayı koruyor.
Yaptıracağınız yer sertifikalı ve garantili işlem yaparsa mağdur olmazsınız.
Bende alırken yaptırmıştım fakat şimdi olsa kaplama yaptırırım çünkü seramik taş vs geldiğinde koruma sağlamıyor boyalarımız ince maalesef hemen atıyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bendeki fc5 in her tarafi tas izi bu kadar dandik boya kaporta olmaz usta. Daha önceki aracım almandi 5 sene boyunca kilcal cizikler haric hiçbir yerinde boya kalkmasi vs yoktu kaporta boya ben burdayım diyordu. Yapmışsin güzel araba su kaportayi 1 tik saglam yap be kardeşim. Araci yıkamaya korkuyoruz boyasi dökülecek diye ayıp vallahi..

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bendeki fc5 in her tarafi tas izi bu kadar dandik boya kaporta olmaz usta. Daha önceki aracım almandi 5 sene boyunca kilcal cizikler haric hiçbir yerinde boya kalkmasi vs yoktu kaporta boya ben burdayım diyordu. Yapmışsin güzel araba su kaportayi 1 tik saglam yap be kardeşim. Araci yıkamaya korkuyoruz boyasi dökülecek diye ayıp vallahi..

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şanzımanı inip yolda kalmıyorsun en azından :) boya mı şanzıman mı dersen boyanın kötü olmasını seçerim haa şu var boyayı kötü yapmasını doğru bulmuyorum yap kardeşim şunu düzgün. Kaputun sacı ince keza tavan öyle neden bu şekilde malzemeden çalıyor anlamış değilim.
Yalıtıma yol sesine neden önem vermezsin? Bunları her kullanıcı söylüyor makyaj yapıp bunları geliştirsen insanlar direk yönelecek zaten.

Aracınız
Civic FC5 2017
Şanzımanı inip yolda kalmıyorsun en azından :) boya mı şanzıman mı dersen boyanın kötü olmasını seçerim haa şu var boyayı kötü yapmasını doğru bulmuyorum.
Mesala şu yalıtıma yol sesine neden önem vermezsin bunları her kullanıcı söylüyor makyaj yapıp bunları geliştirsen insanlar direk yönelecek zaten.
Ya aslında boyası önceki kasalarda kötü değildi bu yeni kasalarda var bu sorun fb7 ve fc5 de önceki kasalarda boya ve kaporta da sıkıntı ve şikayet bu kadar değildi sadece içeri ses konusu ve yalıtım şikayet i vardı bu boya ve kaporta şikayeti son kasalarda oldu. Yanlış mıyım

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ya aslında boyası önceki kasalarda kötü değildi bu yeni kasalarda var bu sorun fb7 ve fc5 de önceki kasalarda boya ve kaporta da sıkıntı ve şikayet bu kadar değildi sadece içeri ses konusu ve yalıtım şikayet i vardı bu boya ve kaporta şikayeti son kasalarda oldu. Yanlış mıyım

Boya sorunu FB7den itibaren su bazlı boyaya geçmelerinden sonra görüldü.
Kaporta sorunu ise FC5te ortaya çıktı.
Yaşasın FD6 :D(y)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bence biz şunu kabul edemiyoruz, Honda kaporta-işçilik-malzeme kalitesi gibi ufak ama zaman içinde kullanıcısını rahatsız eden eksiklikleri ile üretim yapan bir marka, bu eksiklerini maliyeti düşürmek için bilerek yapıyorlar, eksikleri giderdikleri araçları da daha yüksek fiyatlarla "Acura" olarak satıyorlar :)
Benzer kasalarda çok daha yüksek işçilik ve malzeme kalitesiyle daha yüksek fiyatlara satıyorlar.
Honda'nın kendi adındaki markasının temel amacı uzun süredir fiyat/performans.

Mesela FB7 platformundan geliştirme Acura ILX (Accord'un birçok iç malzemesi entegre edilmiş),
Bu araç hakkında bilgim olmazsa FB7 ile ilişkilendirmem zor olurdu.

Yeni Civic-Accord platformunda geliştirme 2021 Acura TLX,

Geri