2020 Eco elegance mı, b segment SUV mu

Teşekkür ederim, aracımı ilana koydum satılırsa önce 2008 bakicam ama bir kaç bayide bulamadım bir kaç bayi ile de telefonda uzun süre beklememe rağmen görüşme yapamadım.
Artık araç sarıldığında bakicam
Hocam suv iyidir özellikle Peugeot 2008 e bi bakın test edin derim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013

Bizim araçlara göre suv içi basık insanı bunaltan cıvıc e göre gayet ferah ve konforlu. Senin nezdinde suv sanırım C segmenti suvlardan oluşuyor ama d segmenti suv binenler de bizim crv ler için Crv suv mu diyor

Teşekkür ederim ancak belirttiğiniz araçlar %80 vergi dilimine giriyor. Ben kampanya ile %50 vergi diliminde kalan suvlara 10-20 bin ödeme yaparak geçiş yapılabilir mi onunla ilgili fikir edinmek istedim.
Miktarı yükseltince seçenekler çoğalıyor elbet. Fakat fiyat yukseltebilsem yine de SUV alırım artık

İşte bende tam olarak bu yüzden yazdım sizin alacağınız araç 260 bin TL civarı alacağınız araba çok büyük ihtimalle boş bi araba olacak
Karar sizin

Bizim araçlara göre suv içi basık insanı bunaltan cıvıc e göre gayet ferah ve konforlu. Senin nezdinde suv sanırım C segmenti suvlardan oluşuyor ama d segmenti suv binenler de bizim crv ler için Crv suv mu diyor

Kim diyor onu CRV ye binip de bunu diyen adam arabadan anlıyorum demesin.
Cıvıc in mi içi bunaltıyor

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Kim diyor onu CRV ye binip de bunu diyen adam arabadan anlıyorum demesin.
Cıvıc in mi içi bunaltıyor

Volvo xc 90 a binen, BMW x6 lara binen diyor kardeşim sen merak etme. Bindiğiniz araçları ilahlaştırmanın alemi yok ardı önü 200-300 arası bantlardaki C segmenti araçlar ve çoğu da bu çağda halen 125 beygir 152 tork olan araçlar.
Cıvıc ın içi bunaltıyor evet, özellikle sağ önde oturan adam her tümsek geçişinde bir yerleri tümseğe değecek mi diye düşünüyor.
Bu benim şahsi fikrim, sen cıvıc a binince kendini uçağa biniyor olarak görebilirsin saygı duyarım

Volvo xc 90 a binen, BMW x6 lara binen diyor kardeşim sen merak etme. Bindiğiniz araçları ilahlaştırmanın alemi yok ardı önü 200-300 arası bantlardaki C segmenti araçlar ve çoğu da bu çağda halen 125 beygir 152 tork olan araçlar.
Cıvıc ın içi bunaltıyor evet, özellikle sağ önde oturan adam her tümsek geçişinde bir yerleri tümseğe değecek mi diye düşünüyor.
Bu benim şahsi fikrim, sen cıvıc a binince kendini uçağa biniyor olarak görebilirsin saygı duyarım

Seçenek çok 1.5 182 bg al o zaman.Typer verelim sana neyse bunu geçelim .

1) 1 milyondan fazla araçları CRV ile kıyaslıyorsun

2) ben hiçbir zaman bindiğim arabayı ilahlaştırmamışımdır çoğu zaman şikayet çoğu zamana da iyi yanlarını söylemişimdir

3) 200 300 bin sana az geldiyse biz seni BMW Mercedes Volvo Auidi grubuna alalım.Burdaki insanlar salak değil senin düşündüğün şeyleri onlar da biliyor. 200 300 bin TL az geliyor şaka gibi

4) o senin 125 beygir 152 tork dediğin arabalar sıradan kullanıcı arabası (Aile arabası) çok yüksek bişey istiyorsan gidersin bayiye koyarsın paranı en baba arabayı verin dersin alırsın burda gelip bu arabaya laf edemezsin

5) o tümseğe değecek biyerleri dediğini Honda mühendisleri bile şoka girer biz bunu nasıl düşünemedik diye

6) ben aracımdan mutluyum benim uçağım Cıvıc inşallah sanada çok mutlu olacağın bi araç nasip eder Allah

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013

2) ben hiçbir zaman bindiğim arabayı ilahlaştırmamışımdır çoğu zaman şikayet çoğu zamana da iyi yanlarını söylemişimdir

3) 200 300 bin sana az geldiyse biz seni BMW Mercedes Volvo Auidi grubuna alalım.Burdaki insanlar salak değil senin düşündüğün şeyleri onlar da biliyor. 200 300 bin TL az geliyor şaka gibi

4) o senin 125 beygir 152 tork dediğin arabalar sıradan kullanıcı arabası (Aile arabası) çok yüksek bişey istiyorsan gidersin bayiye koyarsın paranı en baba arabayı verin dersin alırsın burda gelip bu arabaya laf edemezsin

5) o tümseğe değecek biyerleri dediğini Honda mühendisleri bile şoka girer biz bunu nasıl düşünemedik diye

6) ben aracımdan mutluyum benim uçağım Cıvıc inşallah sanada çok mutlu olacağın bi araç nasip eder Allah

Sen sıralamayla yazmayı öğrenmişsin de
Crv ye “bu mu suv” diyenler ile arabana laf söyleyenleri kabullenmeyi öğrenememişsin.
Cümle mi kurdun sanıyorsun 1-2-3-4 diye sıralayınca?
Memnunsan aracından bin bak dalgana seninle bir konu konuşan mı oldu burada?
Yukarıda bir arkadaşa suv konusunda fikrimi söyledim, başka birisi cevap verdi ben de ona cevap verdim sen hayırdır? Zoruna mı gidiyor Honda ya laf edince?
Ne biliyorsun BMW Audi Mercedes arabalara da binmediğimi? Ya da rs binmediğimi?
Sana mı soracağım neye binip neye yorum yapacağımı?
Sen git kardeşim başka yerlerde anlat uçağını
Bizim uçak anlayışımız seninle aynı değil

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013

Ha ayrıca bana typer verecek kadar gücün varsa önce kendine ver bir tane tamam mı?

Geri