Civic FC5 2020 Eco executive

Aracınız
Civic FC5 2020
Arabamı satmak istiyorum piyası nedir kaça vereyim arabamı arkadaşlar hatasız Gold paket sport paket mavi ambiyans paket koltuklara özel dikim kılıf seramik kaplamalı kabut koruma var daha birçok özellik var renk beyaz 3400 Km de

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende de makyajlı Eco exetuve var 42 bin km'de hatasız. Geçen hafta arabamin değerinde 265 bin gösteriyordu. Bu gün tekrar bakınca 240 bin gösterdi, her ne kadar dilimden etkilenmese de piyasada düşüş olacaktır, satışlarda bir miktar azalacak çünkü çok büyük bilgi kirliliği ve belirsizlik var. Bu da olumsuz etkileyecektir

Piyasa'da görünen fiyatlara ve bayilerin fiyat politikasına göre 290a hızlı gidebiliyor gibi duruyor. Sıfır km aynı sizin aracınızdan 300e satışta olan var ama diğer muadilleri 310lardan başlıyor. O arkadaş da hızlı gitsin diye 300e koymuş sanırım. E bayiler de eco elegancelara 290 istiyormuş burada okuduğumuza göre. O yüzden sizin aracınız da 290a satılabilir diye düşündüm.

Bende o civarda düşünüyorum hocam ama arabalar dedikleri çıkmıyor yada arıyorsun satıldı diyor ilanı kaldırmıyor kendi o fiyatlara alabilmek için fiyat düşürme politikası uyguluyorlar

Bende o civarda düşünüyorum hocam ama arabalar dedikleri çıkmıyor yada arıyorsun satıldı diyor ilanı kaldırmıyor kendi o fiyatlara alabilmek için fiyat düşürme politikası uyguluyorlar

Sonuçta 310-320 arasına bir ton araç var hocam. Sizin aracınız 2020 model ve ikinci el. Hızlı satmak istiyorsanız %10 kaybı göze almanız lazım.

Geri