2020 executive + rolantide titreme

Ad Soyad
Tunahan balkır
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar sayın forum, benim karşılaştığım sorunu 2 kere servise gitmeme rağmen servisin verdiği cevap şu oldu abicim bu araçlar en ufak hasarı gösterir.
Benim sorunum vites D-S de rolantide kırmızı ışıkta titreme yapıyor klimayı açınca gidiyor sağ koltuğum titriyor araç titrediği için tabiki , bu titreme 600 devire indiğinde yapıyor. İki kere servise gittim birinde servisteki usta bindi sürdü yanımda araç bazen titriyor bazen titremiyor cihaza takıyor birşey yok diyor tarif ediyorum yok birşey diyemem diyor . Nasıl bir yol izlemeliyim ve sıfır ayarında bir araç 25 bin km de. İyi forumlar

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Yazın da yapıyor muydu? Kış aylarında soğuk havalarda bu tarz durumlar daha sık görülür.

Aracınız
Civic FC5 2019
Forumda bir arkadaş bu konuyla ilgili oldukça detaylı bir açıklama yapmıştı. Sanırım Uğur'du adı. Biraz aratırsanız bulursunuz açıklamayı. Rahat olun bir sıkıntı değil bu. Sosyal medyada biriside bir parça değişimi yapıp rölantinin 700'den aşağı düşmesini önlediğini ve buna bağlı titremenin artık olmadığını yazmıştı ama sıkıntı olarak görmediğim için üstüne düşmedim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Videosunu cekin ve gosterin. Benimde son gunlerde sanki fan motoru daha fazla girip cikiyo devreye. Ve ben duymaya basladim. İlk aldigimda yoktu. 3 5 aydir var. Hele klima acikken ikide bir girip cikiyo. Sinirlerimi bozuyo. Sanki radayotorde elimle salladigimda sallanmaya baslamis gibi. Yada ben husnu kuruntu yapiyorum. Bilemedim valla. Sifir araba iste ne istiyorum. Bilemedim. Neyse oaylasmak istedim

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Forumda bir arkadaş bu konuyla ilgili oldukça detaylı bir açıklama yapmıştı. Sanırım Uğur'du adı. Biraz aratırsanız bulursunuz açıklamayı. Rahat olun bir sıkıntı değil bu. Sosyal medyada biriside bir parça değişimi yapıp rölantinin 700'den aşağı düşmesini önlediğini ve buna bağlı titremenin artık olmadığını yazmıştı ama sıkıntı olarak görmediğim için üstüne düşmedim.
Bazılarında bu hortum yırtık bazılarında değişimce düzelmiş. Kaçak var mı kontrol edin.

Ekli dosyalar

• 20211107_093008.jpg
    20211107_093008.jpg
    127.8 KB · Görüntüleme: 57
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Servis bu konuyu bilmiyor ve çözemiyor cihazda herşey temiz belli aralıklarda rölanti ve hareket konumunda D yapıyor.
Bilgi olarak aşağıdaki notları toplayabildim
1 2 ustaya gösterdim herşey olabilir böyle devam et dediler aracım çekişinde herhangi bir sıkıntı vs. Yok

Ekli dosyalar

• 20220109_142425.jpg
    20220109_142425.jpg
    88.8 KB · Görüntüleme: 55
Geri