2020 fc5 iç cam kilit tuşu

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar selam. 2020 exe aracımın şöför kapısındaki camları kilitleme tuşuna basıyorum ışığı yanıyor fakat bu esnada şöför camı hariç diğer bütün camları açıp kapatamıyorum. Yolcu tarafından açıp kapanıyor arkalar ise kapılardan kilitlençyor sorun yok. Bu normalmi?

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar selam. 2020 exe aracımın şöför kapısındaki camları kilitleme tuşuna basıyorum ışığı yanıyor fakat bu esnada şöför camı hariç diğer bütün camları açıp kapatamıyorum. Yolcu tarafından açıp kapanıyor arkalar ise kapılardan kilitlençyor sorun yok. Bu normalmi?

Adı üstünde cam kilitleme tuşu sizce normal değil mi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020

Normal hocam.Kilit aktifken honda sürücü camı hariç diğer camlara müdahale ettirmiyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
Normal hocam.Kilit aktifken honda sürücü camı hariç diğer camlara müdahale ettirmiyor.
Ne kadar ilginç.adı üstünde cam kilidi. Yani şöför kendi kurcalamasın diye kilitliyor camı o zaman. Ya mantık nedir bunda. Çocuk arabadayken mecbur kilitliyorum ama ben açamıyorum yolcu camını. Arızalı diye servise gidecektim. Şaka gibi

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende de 2020 exe var ben kilitlediğim de ön taraf ta açıp kapatamıyor diye hatırlıyorum tabi bende kapatamıyorum orası biraz tuhaf olmuş.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim ikinci honda aracım, ilki fk2 ikincisi fc5 ikisinde de aynı, arka camları arkadakiler açıp kapatamasın diye kilitliyorsunuz ama bu sefer siz de arka camlara müdahale edemiyorsunuz. Japon düşünememiş.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2017
Benim anladığım çocuk kilidini devredeyken siz yine şoför kapısından kendiniz cama müdahale etmek istiyorsunuz. Ama kilit aktifken sizde edemiyorsunuz. Ben böyle anladım.

1- Çocuk kilidi devredeyken ve camlar kapalıyken zaten neden camı açmak isteyesiniz ki ?
2- Madem açmak istiyorsunuz kilidi devredışı bırakıp açarsınız. Sonra işinizi bitirince geri kitlersiniz.

Yani her şey yine sürücünün kontrolünde.
meseleyi hala anlamış değilim :D

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim anladığım çocuk kilidini devredeyken siz yine şoför kapısından kendiniz cama müdahale etmek istiyorsunuz. Ama kilit aktifken sizde edemiyorsunuz. Ben böyle anladım.

1- Çocuk kilidi devredeyken ve camlar kapalıyken zaten neden camı açmak isteyesiniz ki ?
2- Madem açmak istiyorsunuz kilidi devredışı bırakıp açarsınız. Sonra işinizi bitirince geri kitlersiniz.

Yani her şey yine sürücünün kontrolünde.
meseleyi hala anlamış değilim :D
Ciddimisin
Şimdi şöför tarafındaki cam kilit tuşuna basıp kilitliyorsun camı ve sadece şöföre kilitleniyor camlar.şöför camları açmasın diye kilitliyor. Ya neyini anlamadın çok saçma değilmi. Tam tersi bu bütün araçlarda hiç mi opel wv reno kullanmadınız. Yani diğer araçlarda şöför kilitler ve şöför dışında kimse açamaz kapayamaz.
Sebebine gelince oğlum arkada koltuğunda sürekli camı açıyor. Açtığında ben kapatırken o da düğmeye basıyor açmak için ve kilit düğmesine basınca da cam açık kalıyor. Gidip oğlumun ellerini tutmam gerekiyor ki camı kapatabileyim. Her zaman da kilit tuşu aktif değil ön camları açıp havalandırmak istiyorum çünkü.

Aracınız
Civic FC5 2017
Ciddimisin
Şimdi şöför tarafındaki cam kilit tuşuna basıp kilitliyorsun camı ve sadece şöföre kilitleniyor camlar.şöför camları açmasın diye kilitliyor. Ya neyini anlamadın çok saçma değilmi. Tam tersi bu bütün araçlarda hiç mi opel wv reno kullanmadınız. Yani diğer araçlarda şöför kilitler ve şöför dışında kimse açamaz kapayamaz.
Sebebine gelince oğlum arkada koltuğunda sürekli camı açıyor. Açtığında ben kapatırken o da düğmeye basıyor açmak için ve kilit düğmesine basınca da cam açık kalıyor. Gidip oğlumun ellerini tutmam gerekiyor ki camı kapatabileyim. Her zaman da kilit tuşu aktif değil ön camları açıp havalandırmak istiyorum çünkü.

Hocam ben şoför kapısından camları kitlediğimde zaten benim dışımda kimse camları açamıyor ki. ?
Yanda ki yolcu bile açamıyor camı.
Şoför kapısından siz camları kilitlediğinizde yinede yolcular camı açabiliyor mu ?

Hee Tamam ben sizin demek istediğinizi anladım. Ona yapacak bişey yok hocam :D

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam ben şoför kapısından camları kitlediğimde zaten benim dışımda kimse camları açamıyor ki. ?
Yanda ki yolcu bile açamıyor camı.
Şoför kapısından siz camları kilitlediğinizde yinede yolcular camı açabiliyor mu ?

Hee Tamam ben sizin demek istediğinizi anladım. Ona yapacak bişey yok hocam :D
Evet ben kilitlediğimde yolcu tarafı açabiliyorken ben açamıyorum.en yukarı yazmıştım zaten.

Geri