2020 HONDA City RS

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Beğendim, Türkiye'de satar yorumuna kesinlikle katılıyorum, Albea dan bozma ilk City modelin karizmasını çizse de fiyat uygun olur ise bu kasa satar. @Honda_Civic_ paylaşım için teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arac 1.0 turbo motorlu ayrıca 1 litre benzinle 23 km yapıyor tam bir canavar bence turbo oldugu ıcin atmosferik FC 5 i tokatlar, kalkısta tokatlıyacagı kesınde ama düzde fc5 gecer turbonun basıncından dolayı... Bu motorlar keske tr gelse hem az yakar hem performans güzel hem vergi avantajı tam turkıyelık araba

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
B segmenti bir araçtan ne kadar genişlik bekliyorsunuz..
Araba segmentine uygun boyutlarda görünüyor.
Bence tr ye gelir ve fiyat tarafında avantajlı olursa alıcısı çok olur.
Egea ya 100 küsur bin TL veriliyor bu ülkede

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Güzel olmuş fakat, 1.3 jazz'ın 133.900 TL'den başladığı yerde 1.0 turbo takviyeli,yeni teknolojiye sahip, RS paket olan city'nin 170.000 TL'den aşağı olacağını sanmıyorum.Keşke uygun olsa ama hiç umudum yok,yılbaşından sonra zaten uçuk olan fiyatlar temelli uçacak,birde malesef yakıt fiyatından dolayı ülkemizde lpg'ye uyumlu olan araçlar her zaman için daha fazla tercih edilir ve bu yarışta city'nin şansının çok fazla olduğunu tahmin etmiyorum,şahsen civic almak daha cazip geliyor.

S

Silinen üye 20336

Guest
Videoyu izlerken;
Led aydınlatmaların da kattığı o modern havayla birlikte aracın ön ve yakın plandan arkasını görünce çirkinlik yarışmasında Siena ve Albea’yla birlikte başı çeken o çok kötü ilk tasarımından bambaşka bir görüntüye büründüğünü düşündüm.

Otomobilin tamamını gördüğümde eskiye göre yakışıklılık yolunda ilerleme kaydetmiş olsa da Accent Blue ‘den bir tık daha yakışıklı olduğunda karar kıldım. Onu sağlayan da modern hissettiren aydınlatmalar ve FC5&FK7 ‘ye olan benzerlikleri olmalı...

Görüntüsünü olumsuz etkileyen başlıca sebepler ise kaportanın şaseye giydirilmesiyle ve tekerlek konumlandırılmasıyla ilgili. City ‘nin yere basışındaki o eğreti görüntüyü maalesef yine düzeltmemiş Honda.

Yine de Honda City ‘nin en yakışıklı kasası bu olmuş diyerek değerlendirmeyi pozitif bir şekilde sonlandıralım. ?

Geri