Civic FC5 2020 HONDA CİVİC 1.6 ECO EXECUTİVE 65.000 TL DEĞERİNDE AKSESUAR

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar aracımı satmaya karar verdim satma sebebim performansı. 125 beygir ve turbosuz bir motorla yapamadım aracım dış görünüş olarak tamamen type r a çevrilmiştir içindede birsürü aksesuar özellik var sağ ayna kör nokta kamerasından tut otomatik açılıp kapanan bagaj bunun gibi birsürü özelliği vardır araç üzerine takılan bütün aksesuarlar çamkıran bayi garantilidir hepsinin faturası var sayamayacağım kadar şey var o yüzden resimlere ekliyorum ne aksesuar olduğunu sahibindene baktım ve daha dolusu gerçekten yok hasar tramer boya hiçbir şey yok araçta tertemiz daha 8000km de km günlük olarak kullandığım için değişebiliyor. Takas içinde honda civic 1.5 hatchback sport plus ya da sedan 1.5 executive plus düşünüyorum başka marka araçlarıda değerlendirebilirim. Fiyatı biraz yüksek sebebide aksesuarlar bazı arkadaşlar senin aracındaki aksesuarı ben sevmedim istemiyorum diyebilir onlara da saygım sonsuz dış görünüşünde sevmediğiniz aksesuarlar için bayiyle konuştum çıkartabiliyorlar onu da fiyattan düşebilirim ama aracı böyle alacak olursa benim için daha iyi olur
( plaka verilmeyecektir )
MODEL: 1.6 ECO EXECUTİVE 2020 aralık çıkışlı
KM: 8000
FİYAT:350.000 tl
Pazarlık payı vardır
(Not: aracı sahibindene koydum oradan bakmak isteyenler için link veya ilan numarası bırakabiliyor muyum yasak mı bilmiyorum admin arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim )
IMG_9530.JPGIMG_9522.JPGIMG_9525.JPGIMG_9534.JPG

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Gerek yok. Bilgiler yeterli miktarda yazılmış. Hayırlı müşteriler dilerim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı satışlar. Bende memnun değilim. Aynı durumdan bende her an satabilirim. 125hp 152nm tork, bu motor gitmiyor hocam

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
sitemim size değil ama üzerinde bırakın 65 bin tl lik aksesuar 15 bin tl lik askesuar ancak var. ama işte servis arabaları satarken sırf göz boyamak için dışarıda 300 tl ye alınacak aksesuarları 2-3 binden satıyor müşterilerine. bu fiyata şahsen çok beklersiniz daha geçen hafta 2021 model 1,5 hb sport plus aldık 600 km de 317 bin tl ye. bu hafta 2017 beyaz exe aldık 45 binde hatasız 230 bine. eger ciddi anlamda satmayı düşünüyorsanız fiyatınızı tekrar düşünün derim hayırlı satışlar.

Aracınız
Civic FC5 2020
sitemim size değil ama üzerinde bırakın 65 bin tl lik aksesuar 15 bin tl lik askesuar ancak var. ama işte servis arabaları satarken sırf göz boyamak için dışarıda 300 tl ye alınacak aksesuarları 2-3 binden satıyor müşterilerine. bu fiyata şahsen çok beklersiniz daha geçen hafta 2021 model 1,5 hb sport plus aldık 600 km de 317 bin tl ye. bu hafta 2017 beyaz exe aldık 45 binde hatasız 230 bine. eger ciddi anlamda satmayı düşünüyorsanız fiyatınızı tekrar düşünün derim hayırlı satışlar.

Yani üzerindeki aksesuarlar boş şeyler değil isterseniz neler olduğunu tek tek atarım dışarda yaptırılsa 65 bin tutmaz belki ama 15 bini geçiceğine eminim ve şöyle bi yanı da var aksesuarlarda bayi garantili herhangi bir sıkıntı olduğu zaman serviste orjinali ile değiştirmek zorundalar kullanıcı hatası olmadığı taktirde ki böyle bişey de yaşadım zaten fiyata gelicek olursakta dediğim gibi aracımdaki aksesuarlar boş şeyler değil sadece dış görünüş değil konfor ve kullanımı kolaylaştıran aksesuarlarda var bu yüzden fiyatı böyle tuttum ve aslında aracımdan memnunum sadece açıklamada da dediğim gibi performansı yetmiyor bana tek satma sebebim bu bi aciliyeti yok yani satılmazsa da satılmaz nasip

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Yani üzerindeki aksesuarlar boş şeyler değil isterseniz neler olduğunu tek tek atarım dışarda yaptırılsa 65 bin tutmaz belki ama 15 bini geçiceğine eminim ve şöyle bi yanı da var aksesuarlarda bayi garantili herhangi bir sıkıntı olduğu zaman serviste orjinali ile değiştirmek zorundalar kullanıcı hatası olmadığı taktirde ki böyle bişey de yaşadım zaten fiyata gelicek olursakta dediğim gibi aracımdaki aksesuarlar boş şeyler değil sadece dış görünüş değil konfor ve kullanımı kolaylaştıran aksesuarlarda var bu yüzden fiyatı böyle tuttum ve aslında aracımdan memnunum sadece açıklamada da dediğim gibi performansı yetmiyor bana tek satma sebebim bu bi aciliyeti yok yani satılmazsa da satılmaz nasip
hayırlı satışlar size

Geri