Civic FC5 2020 Honda Civic FC5 Multimedya Dokunmatik Ekran Arıyorum

Ad Soyad
Ahmet İhsan Cömert
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba Dostlar,

Honda Civic 2020 model FC5 kasa araç sahibiyim bundan yaklaşık 2 ay kadar önce aracımda bulunan multimedya ekranın dokunmatiği arızalandı, multimedyanın kendisinde herhangi bir problem yok, yalnızca dokunmatik ekranın değişmesi gerekiyor. Multimedya ekranı söken ustamız ve ben yaklaşık 2 aydır aramamıza rağmen multimedyanın dokunmatik ekranından bulamadık. Artık çıkma multimedya dahi olsa almayı düşünmekteyim. Araçta birçok fonksiyonu kullanamıyorum, orijinal hariç bir ekran taktırmak da istemiyorum, belki dokunmatik ekran ya da çıkma multimedya buluruz diye araştırıyoruz. Bu hususta yardımcı olabilecek dostlarımız varsa (çıkma multimedya ya da multimedyanın dokunmatik ekranından satan, satan kişilere yönlendirebilecek olan) yardım ve desteklerini rica etmekteyim.

Saygılar

Aracınız
Civic FD6 2011
Bu sorun senden kaynaklı olmadığını düşünüyorsan bence global hondanın mail adresine ingilizce ve açıklayıcı olacak şekilde problemini yazarsan kensinlikle dönüş alacağın kaanatindeyim. Global şirketler bu gibi hataların ön0ne nasıl geçeriz diye çalışıyorlar ve senin multimedyanıda incelemek isteyeceklerdir. Aracın eski de değil hani, Selamlar,

Ad Soyad
Ahmet İhsan Cömert
Aracınız
Civic FC5 2020
Sorun bizden kaynaklı Welding Engineer. Cam esans şişesinin dikiz aynasından multimedyaya düşmesi sonucu arıza oluştu dokunmatikte. Yetkili servis ile görüştüğümüzde multimedyanın tamamen değişmesi gerektiği, dokunmatik ekranın ayrıca temin edilmediği belirtildi. Bu nedenle dışarıdan araştırmaya başladık multimedya dokunmatik ekranını.

Selamlar

mturker

Özel Üye
Sorun bizden kaynaklı Welding Engineer. Cam esans şişesinin dikiz aynasından multimedyaya düşmesi sonucu arıza oluştu dokunmatikte. Yetkili servis ile görüştüğümüzde multimedyanın tamamen değişmesi gerektiği, dokunmatik ekranın ayrıca temin edilmediği belirtildi. Bu nedenle dışarıdan araştırmaya başladık multimedya dokunmatik ekranını.

Selamlar
Hocam şu multinin fotosunu atarmisin?

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ahmet İhsan Cömert
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam şu multinin fotosunu atarmisin?

Fotoğrafı bir üst mesajda gönderdim mturker. Aracımda mevcut multimedya bu multimedya ancak ekrandaki hasar bu fotoğrafta görünmüyor. Şu an multimedya takılı değil araçta, multimedyacı bir usta sökmüştü parça bulamadığımız için bekliyor. Geri görüş kamerasının göründüğü ekranın dokunmatiğinde çatlama meydana geldiği için dokunmatik ekran parmağı algılamıyor.

mturker

Özel Üye
Fotoğrafı bir üst mesajda gönderdim mturker. Aracımda mevcut multimedya bu multimedya ancak ekrandaki hasar bu fotoğrafta görünmüyor. Şu an multimedya takılı değil araçta, multimedyacı bir usta sökmüştü parça bulamadığımız için bekliyor. Geri görüş kamerasının göründüğü ekranın dokunmatiğinde çatlama meydana geldiği için dokunmatik ekran parmağı algılamıyor.
Hocam yanlış anlamazsaniz birşey sorucam sorumu sormadan önce şunu belirtmek isterim.
Gonumuzde artık ekranlar cihazla hemen hemen aynı paraya denk geliyor telefon tv ve bu tip cihazlar.
Şimdi sorum şu? neden yaptırmak istiyorsunuz?
Ona vericeginiz meblayi fark bı Multime almayı dusundunuz mu hiç?

Ad Soyad
Ahmet İhsan Cömert
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam yanlış anlamazsaniz birşey sorucam sorumu sormadan önce şunu belirtmek isterim.
Gonumuzde artık ekranlar cihazla hemen hemen aynı paraya denk geliyor telefon tv ve bu tip cihazlar.
Şimdi sorum şu? neden yaptırmak istiyorsunuz?
Ona vericeginiz meblayi fark bı Multime almayı dusundunuz mu hiç?

Estağfurullah, düşündüm tabiki ancak multimedya çalıştığı için başka bir multimedya takmak istemedim. Orijinali gibi kaliteli bir marka var mı ona çok hakim değilim. Multiplayerı söken usta dokunmatik ekranın 1.000 TL bandında olduğunu söyledi, hatta yakın zamanda değişim yaptım dedi ancak bir türlü dokunmatik ekran bulamadı, bana söyledi ben de araştırıyorum bulamadım. İyi bir multiplayer sanırım 10.000 TL'den az değildir. Civic yetkili servise sordum orijinali 40.000 TL bandında dediler. Ben de bu yüzden dokunmatik ekran arayışına girdim. Varsa hesaplı ve kaliteli bir multiplayer markası ona da göz atayım.

Geri