2020 MTV Fiyatları

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
MTVsini ödemeyen Halkbank Paraf kredi kartı sahipleri için bir kampanya bilgisi paylaşmak istiyorum.

Paraf’ın yeni düzenlediği “Somestr Kampanyası”na ParafMobil uygulaması üzerinden katılım yaptığınız taktirde, epttavm sitesi üzerinden 750 Tl ve üstündeki MTVnizi ödediğinizde kampanyaya dahil oluyor ve 50 tl değerinde ParafPuan kazanabiliyorsunuz. Ayrıca Paraf kartlara sunulan 3 taksit kampanyasına da kaydınız var ise ödemeniz 3e de otomatik bölünüyor :)

Biraz karışık oldu gibi ama ödemeyi yapmamış Paraf kart sahiplerini bilgilendirmek istedim(y)

3’e otomatik bölünme konusunda emin misiniz ?
Halkbank sitedeki açıklamada, epttavm üzerinden ödemeler dahil olarak görünmüyor çünkü, nerden teyit edebiliriz bunu ?
Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
3’e otomatik bölünme konusunda emin misiniz ?
Halkbank sitedeki açıklamada, epttavm üzerinden ödemeler dahil olarak görünmüyor çünkü, nerden teyit edebiliriz bunu ?
Teşekkürler.

Bu kampanyaya kaydınız var ise otomatik 3'e bölünür, bu kısmı yazmayı unutmuşum (önceki mesajı düzelttim) :)

Bu kampanyada da epttavm firması, halkbank'ın "elektronik" kategorisine dahil olduğu için epttavm üzerinden ödenen MTVlerde kampanyaya dahil oluyor, yani halkbank'ın sistemi sizin MTV ödediğini görmüyor, sadece epttavm'den alışveriş yaptığınızı görüyor ve kampanyaya dahil ediyor (y)

Aracınız
Civic FC5 2017
Denizbank Kredi Kartlarına MTV için 3 taksit yapıyormuş, hatta MobilDeniz uygulamasını kullanıyorsanız 6 taksitle ödenebiliyormuş.
Nakite sıkışan DenizBank kullanıcılarının dikkatine :)
Bunu bi değerlendireyim hocam sağolun bilgi için..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Bu kampanyaya kaydınız var ise otomatik 3'e bölünür, bu kısmı yazmayı unutmuşum (önceki mesajı düzelttim) :)

Bu kampanyada da epttavm firması, halkbank'ın "elektronik" kategorisine dahil olduğu için epttavm üzerinden ödenen MTVlerde kampanyaya dahil oluyor, yani halkbank'ın sistemi sizin MTV ödediğini görmüyor, sadece epttavm'den alışveriş yaptığınızı görüyor ve kampanyaya dahil ediyor (y)

Evet gerçekten de işe yaradı :))
Henüz parafpara hesaba işlenmedi, provizyonda görünüyor fakat hem parafparanın hem de taksitin mesajları geldi.

Teşekkür ediyorum :)

Paraf kullananlara da bu yolu tavsiye ederim.

Aracınız
Civic FC5 2019
yapı kredi, garanti banaksı kartlara 2 taksit odemeyi gib.gov.tr den yaparsan 3 taksit yapıyorlar

Geri