2020civic eco elegance

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar 1.6eco elegance almayi dusunuyorum .eksi yanlari nelerdir kronik arizlari yazarsaniz sevinirim

Aracınız
Civic FC5 2018
Eksi bir yanı yok atmosferik tüplü araç kullandıysanız tatmin eder donanım olarakta gayet iyi servis ücretleri dışında negatif bir durum yok

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :) https://www.civictr.com/threads/yeni-ueyelerin-tanisma-mesaji-nasil-olmalidir.99/

FC5 ile ilgili olası potansiyel sorunlar güncel satıştaki araçlarda düzeltilmiş gibi duruyor, yine de linkteki alt forumdaki sabit konuları inceleyerek fikir alabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba hiçbir sorunu yok aslında bir tane var çok az yakıyor bu yüzden çok geziyorsunuz sonra bakıyorsunuz 1 yılda 40 bin km yol yapmışsınız
İç hacim, donanım, yol tutuş, sağlamlık her konuda muazzam bir araç şimdiden hayırlı olsun. Özellikle sormak istediğiniz konular varsa sorabilirsiniz.

Merhabalar 1.6eco elegance almayi dusunuyorum .eksi yanlari nelerdir kronik arizlari yazarsaniz sevinirim

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
İlginiz icin teşekkür ederim. İnternet ten araştırmama gore boya atma durumu varmis foruma goz attim galiba bu yuzden oto yikamayi tavsiye etmiyor cogu kisi. Abimin jazz vardi akusu iki yil dolmadan bitmisti kronik galiba. Birde yedek lastik aldinizmi ekstradan bagaja koymaya sert cukura girince lastik yarilmasi olursa tamir kiti ise yaramayacagi icin.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İlginiz icin teşekkür ederim. İnternet ten araştırmama gore boya atma durumu varmis foruma goz attim galiba bu yuzden oto yikamayi tavsiye etmiyor cogu kisi. Abimin jazz vardi akusu iki yil dolmadan bitmisti kronik galiba. Birde yedek lastik aldinizmi ekstradan bagaja koymaya sert cukura girince lastik yarilmasi olursa tamir kiti ise yaramayacagi icin.
FC5lerde maalesef stepne gelmiyor, sadece tamir kiti ile geliyor. Akü ile ilgili kronik bir durum yok.
Boya konusu da araçta durduk yere boya kalkma sorunu yok ancak Japon markalarının su bazlı boyaları dış etkenlere karşı pek dayanıklı değiller, bu nedenle basınçlı yıkamadan uzak durulması boya atma riskini ortadan kaldıracaktır. Şahsen yeni bir araç alacaksanız mümkünse aldıktan hemen sonra profesyonel bir detailing merkezinde kaput koruma folyosu ve boya koruma yaptırmanızı öneririm.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba
Yedek lastik set halinde satılıyor mini stepne diye dediğiniz gibi lastik yarılmalarında tamir kiti sıkıntı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Zamanla trim sesleri çıkıyor. Lpg sistemine dışarıdan müdahele edilemiyor. Servis fiyatı yüksek. Cvt şanzımanın bakım süresi kısadır. Şanzıman ani zorlamaları sevmez. Boya malum belirtilmiş.

Şu konuyada bakarsanız faydalı olur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2020
Zamanla trim sesleri çıkıyor. Lpg sistemine dışarıdan müdahele edilemiyor. Servis fiyatı yüksek. Cvt şanzımanın bakım süresi kısadır. Şanzıman ani zorlamaları sevmez. Boya malum belirtilmiş.

Şu konuyada bakarsanız faydalı olur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Hocam trim sesleri nerelerden geliyor özellikle?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri