2022 Yeni HR-V (Vezel) Tanıtıldı

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2022 model yeni kasa HR-V'nin (Japonya'da Vezel ismiyle satılıyor) Japonya'da tanıtımı yapıldı, araç eleştirmenlerce CHR ve Mazda CX-3'ten özellikle görsel anlamda geride kaldığı için eleştiriliyordu ve Honda'da bu eleştrileri dikkate alarak yeni bir kasa oluşturmuş gibi duruyor.
Şahsi görüşüm iç mekanda kalite algısını arttırma anlamında çalışıldığı belli oluyor. Arka koltuklardaki "Magic Seat" özelliği de korunmuş gibi duruyor :) (Keşke Sedan Civic'te de olsa).
Şu aşamada bu aracın ülkemize gelişi ile ilgili henüz bir bilgi maalesef mevcut değil.
Ama fiyat beklentim maalesef yüksek olacağı yönünde.

Son düzenleme:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Honda'nın resmi tanıtım videosu (ilk 27 dk. bekleme periyodu mevcut, izlemek isteyenlerin direk bu dk.ye atlamalarını öneririm).

Aracınız
Güzel olmuş güzel 1,5 hybrid gelecekmiş makul fiyat olursa tam olur. Şimdilik hatal diyelim , eskiside güzeldi ama bu daha oturaklı suv olmuş.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkası T-roc gibi olmuş sanırım yeni trend böyle olacak. Ön tanpon çok sade geldi bana ilerleyen versiyonlarında burası değiştirilebilir. Onun dışında tok bir araç olmuş baya oturaklı gözüküyor. Güzel arç

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Honda mini suv/crossower de çok iyi iş çıkaramıyor bnce. Tasarımı beğenmedim. Üst segmentteki CRV, Pilot ve Ridgeline çok iyi... 1.5 Hybrid 400 den aşağı satılmaz dolayısı ile satış adedi yıllık 50 lerde kalır ve yeni seri gelmez aynen jazz gibi. Honda global, lokal pazarları iyi yönetemiyor bence. TR ye Ridgeline niye gelmezki...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni HR-Vnin üretim versiyonu da tanıtıldı, eskiye göre çok daha agresif, maskülen ve şık bir tasarıma sahip, CRV yerine ciddi düşünülebilir bir araç olduğunu düşünüyorum.

Yeni HR-Vnin üretim versiyonu da tanıtıldı, eskiye göre çok daha agresif, maskülen ve şık bir tasarıma sahip, CRV yerine ciddi düşünülebilir bir araç olduğunu düşünüyorum.

TR’ye ne zaman gelecek bilginiz var mı ? Ben de çok beğendim gerçekten. Şimdiden para biriktirmeye başlayalım . Daha önceki FD6 ve şu anki FB7 aracımı yetkili bayiye sadece incelemek için gittiğimde o anda karar verip mevcut aracı takasa bırakıp almıştım. Hatta FD6 varken FB7 nin tipinden hiç haz almadığım halde almıştım (şu anda çok beğeniyorum o ayrı tabi). O zamanki bütçe ile alakalı bir durum ama HRV’yi incelemeye gidersem kesin aynı şey başıma gelir gibi hissettim bir an.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri