2500 devirde zirilti sesi

İyi akşamlar herkeze 2012 model fb7 kasa aracımda yokuş çıkarken 2500 devirde zirilti sesi geliyor 3000 devirde kesiyor tahminimce alt vitese düştüğünde sadece 2500 devirde oluyor elimde videoda var orda net ses duyuluyor ama sisteme yukleyemedm aracımda LPG mevcut yardımcı olursanız çok sevinirim iyi akşamlar

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hayırlısı olsun hocam inşallah sorun çözülür bende hafta sonu servise gitmeye düşünüyorum bir gelişme veya çözüm olursa paylaşırım iyi akşamlar

hocam ben spreyi kullandım (würth v kayışı spreyi) 1 gün sonra aracı denedim , ses duymadım :) ama bi kaç defa farklı yollarda falan denemek lazım tabi. belki spreyden belki havalardan belki başka bi sebepten o dizel benzeri sesi duymadım.

hocam ben spreyi kullandım (würth v kayışı spreyi) 1 gün sonra aracı denedim , ses duymadım :) ama bi kaç defa farklı yollarda falan denemek lazım tabi. belki spreyden belki havalardan belki başka bi sebepten o dizel benzeri sesi duymadım.
Valla sevindim hocam sesin kesilmesine olmadı bende alıp deneyim belki bizimkide kesilir

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
İyi akşamlar herkeze 2012 model fb7 kasa aracımda yokuş çıkarken 2500 devirde zirilti sesi geliyor 3000 devirde kesiyor tahminimce alt vitese düştüğünde sadece 2500 devirde oluyor elimde videoda var orda net ses duyuluyor ama sisteme yukleyemedm aracımda LPG mevcut yardımcı olursanız çok sevinirim iyi akşamlar

Hocam aynı sorun bende de vardı halloldu. Durum şöyle, hava filtresinin girişinde plastik bir parça mevcut, dikkatli bakarsın sanki vida yeri var ama vidaları yok gibi. Oraya 2 tane plastik sekman tak olay biter

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam aynı sorun bende de vardı halloldu. Durum şöyle, hava filtresinin girişinde plastik bir parça mevcut, dikkatli bakarsın sanki vida yeri var ama vidaları yok gibi. Oraya 2 tane plastik sekman tak olay biter

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
O sekmanlari taktım geçmemişti hocam benim hava filtresi nin vidaları gevşekmis honda daki usta gaza bastığın zaman gevşek olursa zirilti sesi yapar dedi sıkınca çok şükür gecti

Arkadaşlar mrb fd6 aracimda çalışırken kayış gibi ses duyuyordum sonra hareket edince 40 hızla felan sesi daha fazla duyuyordum sonra ustaya goturgötürdüm kayış değişti bide gergi amortisörü değişti ses kesilmedi usta yeni olduğu için üfleme yapar dedi acaba ses kayıştan degilmiydi bilginiz varmı teşekkürlr

Geri