27 Haziran İzmir İftar Buluşması

Aracınız
27 Haziran günü toplanıyoruz. Saat, yer konusunda kesinlik yok; o güne plan yapmayın :) Forumdan @Kazeshini arkadaşın da İzmir'de bulunması nedeniyle bu tarihi ayarlıyoruz.

Büyük bir buluşma olsun, herkesi bekliyoruz :)

İstanbul grubu konuşur, İzmir grubu yapar [;)] 8) @dr.ersoy @avansis
Süper haber :) Hanım şu an İzmir de nasipse 28 haziran 4 temmuz arası doğumu bekliyoruz.Ben de tetikteyim daha erken gelirsem haberleşiriz zaten ben şimdiden 27 Haziranı programa aldım :)

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Süper haber :) Hanım şu an İzmir de nasipse 28 haziran 4 temmuz arası doğumu bekliyoruz.Ben de tetikteyim daha erken gelirsem haberleşiriz zaten ben şimdiden 27 Haziranı programa aldım :)
Bulusma sonrasi da iyi haberlerinizi aliriz umarim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

+1 bagaji bosaltip surucu koltugu haric koltuklari sokup gereksiz agirlik yapan ne vatsa atip geliyorum. Yarinda spora baslayip kendi kilolarimdanda kurtulup geliyorum. .muha.

Leo

0
+1 bagaji bosaltip surucu koltugu haric koltuklari sokup gereksiz agirlik yapan ne vatsa atip geliyorum. Yarinda spora baslayip kendi kilolarimdanda kurtulup geliyorum. .muha.
[MENTION=198]slayerxp[/MENTION] Abi aman atlama teyibide sök :D
[MENTION=194]Can[/MENTION] yer konusunda 2-3 yer var en geç pazartesiye kadar kesinleşir, bilgi vereceğim.

Aracınız
[MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] konuya davet ediliyorsunuz. Bu izmirlileri geçmemiz gerektiğine inanıyorum :)

Geri