30bin bakımında neleri yaptırmalıyım, yaptırmamalıyım?

Aracınız
Herkese iyi forumlar 16 haziranda aracımı bakıma götüreceğim 30 bin lpgli otomatik
1.si geçen 150 km civarı giderken önüme kamyon geçmişti frenlere biraz sert bastım ve yoluma devam ettim az bir frene dokunurken direksiyonum titredi ve bıraktım freni aynısını tekrarladı 15 dk daha yoluma devam ettim ve bu titreme gitmişti ani frene basınca tekrardan titreme geldi sizce balatalarda sorun mu var
2. 30 bin bakımı için aracıma neler yaptırmalıyım gereksiz masrafa sokmak istemiyorum servis her şeyi kitleme peşinde zaten 30bin bakımlarını okudum ama anlayamadım neleri yaptırıp yaptırmamamla alakalı ilgili ve bilenler bana açıklayabilir mi? Aracın 30 binde neleri değişmesi lazım ve minimum masraflı nasıl çıkabilirim mesela bazı abiler yağı kendi alıp götürmüş bunun gibi şimdiden çok teşekkür ediyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Araç kullanırken yazmıştım yanlış yazmışım 825 tl fiyat çektiler sonra garantiyi sordum bana bitmiş dedi bende dedim o zaman size gelmeye gerek yok

Aracınız
Araç kullanırken yazmıştım yanlış yazmışım 825 tl fiyat çektiler sonra garantiyi sordum bana bitmiş dedi bende dedim o zaman size gelmeye gerek yok

Garanti yoksa zaten servisin önünden bile geçmeyin serviste araçlara konulan yağın ENEOS olduğunu zannediyorsunuz ama değil ya opet ya PO dan varille alıp araca dolduruyorlar 30 bin daha çok erken bi km yağı suyu frenleri klimasına bakılması yeterlidir.

Valla kardeşim benim de 2014 vardi zaten gararntisi bitti. Dışarıda 250 liraya yaptim 30000 bakimini. Zaten servis te ne yapiyormus ki..

...Tengri Biz Menen...

Aracınız
Ve hüsran servise yaptırdım bakımı
d7b8adf54a693a96850ce2e206f7ac8b.jpg

Geri