32 lt lpg deposu olanlar kac km yapiyor

Efebey

0
Hocam aracı sabah calistirdiniz 28 saniyede hemen geçiyor mı LPG ye? Isıya bağlı değil mı?
Hocam ısıya bağlı tabi, bilgisayar verileri 28sn normal şartlarda. Lpg montajı ince ayar gerektiriyor. Aracimin yakiti önceden daha da düşüktü fakat aygaz gibi bazi lpg firmalarindan alinan lpgde motor ariza isigi yakiyordu, lpg yakit sarfiyatini %5arttirinca ariza lambasi sorunuda kalkti. Yakittan gayet memnunum.

2012 manuel

LG-D802TR cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Uzun sayılırmı bilmem şehir içinde de bindim ben Ceyhan da oturuyorum adana ya git gel gez yaptım hep adana ile aramız 50 km

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bendede 2013 24 binde elegance eco otomatik var 28 litre alıyor lpgyı depo 220 yı gecmıyor bırde lpgye gec gecıyor 1 km felan benzınde gıdıyorum sonra gaza gecıyorum ayar yaptırayımmı normalmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam bende 2011 otomatik elegance var. İlk aldığımda aracı sizinki gibi çok fazla km gitmiyordu. Kış olduğundan dolayı araca her bindiğimde kalöriferi açıyodum. Fark ettim ki hep A/C açık kullanıyormuşum. Ekranda A/C on yada off yazmıyordu. A/C tuşuna bastığımda ekranda ac off yazmaya başladı. Anladımki klima hep açık o yüzden fazla yakıt yakıyormuşum. Klimayo her açtığımda ac ye basıp klimaya kapatıyorum ve şimdi daha fazla km gitmeye başladı. Sizinkinde bilmiyorum ama kalöriferi açıyorsan dediklerime dikkat etmeni öneririm

Aracınız
Bende 2015 fabrika çıkış lpg var 32 litre ile en az 300km yapıyorum şehir içi, şehirdışı 400ü gördüm. Yazdıklarınıza göre gayet iyi benim değerler. Belki ev almak için satabilirim bir iki aya takipte kalın :))

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar aracimi alali 1 ay oldu ve deli gibi lpg yakiyor 2014 otomatik. Almadan once arastirdim ve sehir ici cok az yaktigini dusunuyordum ama gel gor ki oyle olmadi 32 lt depo ile 200 km bile zor yapiyor arac hem de o kadar dikkatli kullanmama ragmen. Ayrica birde bir ayda nerdeyse 6-7 dis benzin kullandi yarinin iki dis ustundeydi suan 3 dis var hic te benzinde kullanmadim 3 gun once bakimdan cikti arac 900 tl 40 bin bakimi yaptirdim subap ayarindan sonra duzelir dedim ama iyice bozuldu ayari yarin servise tekrar randevu aldim simdi ben bu honda cem de ne yapayim siz de kac kurus yaktigini degilde bir depo lpg ile kac km gittiginizi yazarmisiniz karsilastirmamiz daha iyi olur bu sekilde

FC5 otm eco ile sehir içi 280 sehirler arası 360

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4615]memspe[/MENTION] Hocam sistem fotoğrafı küçültmüş tablo çok anlaşılmıyor.

Aracınız
İstanbul şehir içi ortalama hız 25–30 km için 32 lt ile 280–290 km bende değer. klimayı auto yapınca artıyor sanki ama emin değilim

Elephone P8000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Bende 2015 fabrika çıkış lpg var 32 litre ile en az 300km yapıyorum şehir içi, şehirdışı 400ü gördüm. Yazdıklarınıza göre gayet iyi benim değerler. Belki ev almak için satabilirim bir iki aya takipte kalın :))

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gayet mantıklı digital klima oldu için camlar bugu yapmasın dıye sıcak olsa bile ac yi aktif olarak kullanıyo manuel olarak elle ac yi kapatmak yakıt israfını önleyebilir birde öyle denıyeceğim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri