32 lt lpg deposu olanlar kac km yapiyor

Arac 2012 fb7 otomatik vites. Bu yazdığım km degerlerinden cok eminim bircok defa denedim, hep ayni. Uzun yolda hizim 120-130 daha hizli giderseniz daha az yol yapabilir.

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Değerleriniz benim araca kıyasla gerçekten harika. Subap ayarlarına da baktırmıştım serviste ancak değişen bişey olmadı ve yakıtı da gayet normal demişlerdi geçen yıl için. 341 km demiş değil daha uzun yolda, Alıştık artık ;)

Aracınız
Değerleriniz benim araca kıyasla gerçekten harika. Subap ayarlarına da baktırmıştım serviste ancak değişen bişey olmadı ve yakıtı da gayet normal demişlerdi geçen yıl için. 341 km demiş değil daha uzun yolda, Alıştık artık ;)
Sizin arac neydi, benim onceki aracim fd6 idi. O biraz daha fazla yakiyordu. Kullanilan yagin bile yakit tuketimine etkisi var. Ben 0-20 yag kullaniyorum.

Sent from my Redmi Note 5 using CivicTR Forum mobile app

Aracım 2015 elegance eco otomatik, 41binde ve ilk sahibiyim. İlk üç bakımı yetkilide, 40bin bakımını ise kendim yaptırdım. Motul 0w 20 kullandım. Serviste gittiğim dönemde de 0w 20 yağ kullanılırdı.
Şehiriçi benzinde kullanmaya karar verdim ve bu ay bi değerlendirmesini yapacağım., uzun yola çıkacağım zaman lpg almayı düşünüyorum.

Ad Soyad
Ünal Çoku
Aracınız
Civic FB7 2013
Ad Soyad
Ünal Çoku
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar merhaba. Civic 2013 model arabam. Benim arabada da brc var. İki sorum var: ilki Işık yanıp sönmeye başladıktan sonra kaç km daha gider. Bir de benzin-LPG araçlarda arada sadece benzinle kullanmak gerekli mi yoksa sıralı olduğu için tükettiği benzin yeterli mi ?Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar merhaba. Civic 2013 model arabam. Benim arabada da brc var. İki sorum var: ilki Işık yanıp sönmeye başladıktan sonra kaç km daha gider. Bir de benzin-LPG araçlarda arada sadece benzinle kullanmak gerekli mi yoksa sıralı olduğu için tükettiği benzin yeterli mi ?Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bende zavoli var. Yanıp sönmeden sonra 3.000 deviri geçersem benzine geçiyor. 2.500 devir civarı kibar kullanım ile ortalama 15-20 km. daha giderim.
Lpg ustam arada bir benzinde kullanmamı önerirdi. Bende 6 ayda bir depoda sabit tuttuğum dörtte bir benzinimi bitiresiye kullanırım. Sonra lpgye devam.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba bu kullandığınız uygulama mı ?
Fuelio - fuel log, mileage and costs tracker for Android

Fuelio: Yakıt ve Ücretleri - Google Play'de Uygulamalar

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
32lt ile İstanbul şehiriçi 300 - 320km, şehirler arası max. 425km.

Yakıta etki eden faktörlerim: Yeni hava filtresi Mann marka, Lastikler Michelin Primacy 4 34 psi basınç, Mobil 1 Fuel economy 0w30 yağ, Shell Autogas, araçta 2 kişiyiz.

Geri