32 lt lpg deposu olanlar kac km yapiyor

Arkadaslar aracimi alali 1 ay oldu ve deli gibi lpg yakiyor 2014 otomatik. Almadan once arastirdim ve sehir ici cok az yaktigini dusunuyordum ama gel gor ki oyle olmadi 32 lt depo ile 200 km bile zor yapiyor arac hem de o kadar dikkatli kullanmama ragmen. Ayrica birde bir ayda nerdeyse 6-7 dis benzin kullandi yarinin iki dis ustundeydi suan 3 dis var hic te benzinde kullanmadim 3 gun once bakimdan cikti arac 900 tl 40 bin bakimi yaptirdim subap ayarindan sonra duzelir dedim ama iyice bozuldu ayari yarin servise tekrar randevu aldim simdi ben bu honda cem de ne yapayim siz de kac kurus yaktigini degilde bir depo lpg ile kac km gittiginizi yazarmisiniz karsilastirmamiz daha iyi olur bu sekilde

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Aracınızı yeni aldıysanız gaz tepkimesine alışana kadar çok yakarsınız hele bir de kış iken.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bnde seninle ayni dusunceleri disunerek aldim gel gorelim ki aracim 2015 sifir hata tup taktirdim deli gibi yakior 36 lt 330 km suspansiyonu sert cukurlara girdinmi lakir lukur sesler geliyor aractan serviste hic bi problem gozukmuor aracim daha 16 binde tam bir hayal kirikligi 98 hondam vardi 1.6ies ondaki konfor suspanision bunda yok ?

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bnde seninle ayni dusunceleri disunerek aldim gel gorelim ki aracim 2015 sifir hata tup taktirdim deli gibi yakior 36 lt 330 km suspansiyonu sert cukurlara girdinmi lakir lukur sesler geliyor aractan serviste hic bi problem gozukmuor aracim daha 16 binde tam bir hayal kirikligi 98 hondam vardi 1.6ies ondaki konfor suspanision bunda yok

36 lt ile 330 km op basina koy hocam ama diger soylediklerin cok dogru arac 50 yi gecti mi tum ruzgari icerde hissediyorsun ve kasis seslerini dedigin gibi sanki demir tekerlekle geciyormussun gibi oluyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Az once yazmayi unuttum 39 lt gazla 220 km gittim ikinci depo ayar vs bu sekil oldu simdi 330 km 36 ltrede gordum umarim sizinkide duzelir

Geri