35 - 45 bine araç arıyorum

[MENTION=11764]gsahh98[/MENTION] otopazari sahibinden aynı kardeşim pazardaki adam sahibindeki ilanlara bakıyor öyle fiyat çekiyor expere sokacan fiyatta kafana yatarsa alirsin

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Gökhan Kardeşim. Sen önce hangi segmentte ve hangi donanımda araç istediğine karar ver bence. Araçtan beklentin neler? Saydığın araçlar içinde farklı segment araçlar var. Yani clio nerdeee toyota, honda nerde? Ben 5 yıldır vtec2 kullanıyorum. Bazı tarafları canımı sıkıyor. Ama toyota ve honda grubu, bakımını aksatmadığınız taktirde uzun yıllar sorunsuz binebilecek araçlar. Ama fiyat-performans değerlendirmesini iyi yapmak lazım. Bence vtec2 ler piyasadaki fiyatları haketmiyor. Honda'ya mahsus değişik bir durum var bu konuda. Ben 6-7 aydır annem için jazz bakıyorum, hala bakıyom.
Anlayamıyorum. 45-50 bin TL lerden bahsediliyor ki bence aşırı bu fiyatlar. O fiyata kesinlikle fd6 alınmalı benim düşüncem.
Ayrıca eğer al-sat şeklinde değilde, alacam binecem diye düşünüyorsanız temiz araçlara 1-2bin fazla verebilirsiniz.
Allah kolaylık versin.
Selamlar...

Bir tutkudur Vtec.

Geri