3d havuz paspas

paspaslar 3d havuzlu paspas.

aracı ankaradan aldık yanında halı paspas verdiler. kauçuk istedik ama ellerinde yokmuş, bizde yedik ve yola çıktık. memleketten 45 tl ye kauçuk paspas aldım. doğru düzgün kullanmadan. 3d havuzlu paspas aldım gg.com dan. 155 tl ye almıştım ancak şimdi daha da ucuzlamış.

novline markası.ayak dayama kısmını kapatması en hoşuma giden yanı.

fotoğrafta görüldüğü üzere şöför kısmında 3-4 cm lik kayma oluyor.sabit durmuyor. diğer kısımlar iyi ama.

onu da altına cırt cırt yapıştırarak çözmeye çalıştım.

8C6mVWA.jpg

euUUN2F.jpg

JtTUACn.jpg

kXe1YcE.jpg

D5gmkWN.jpg

Ynt: 3d havuz paspas

sürüş sırasında kayma oluyor mu kardeş? veya pedallara etki ediyor mu, sürüş konforuna etki ediyor mu?

sol bagaj açma kısmında 2 cm lik kayma oluyor. pedala yada sürüşe etki etmiyor.

Aracınız
Civic FB7 2012

Orijinal halılar çamur renginde olduğu için kiri hemen belli etmiyor. Görünüş açısından avantaj gibi görünse bile aslında kirlenmeyi göstermediği ve iç temizliği geciktirdiği için sakıncalı.

Ara formül belki çamur rengine yakın kauçuk/lastik/plastik/PVC vs malzeme ile yapılmış ürün olabilir mi?
Var mıdır?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=Mesudum link=topic=278.msg17055#msg17055 date=1414658214]
Orijinal halılar çamur renginde olduğu için kiri hemen belli etmiyor. Görünüş açısından avantaj gibi görünse bile aslında kirlenmeyi göstermediği ve iç temizliği geciktirdiği için sakıncalı.

Ara formül belki çamur rengine yakın kauçuk/lastik/plastik/PVC vs malzeme ile yapılmış ürün olabilir mi?
Var mıdır?

[/quote]

Hocam kauçukta bej rengi var, halı pas pasta olduğu gibi çamur rengi yok bu saatten sonrada yeni renk çıkmaz herhalde, aslında dediğiniz gibi pisliği göstermesi bir avantaj en azından pisliği fazla çekmeden temizlemek zorunda kalırız :)

Geri