4 adet Dream Jantı arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadaslar 2014 model aracım var dream jantı arıyorum 15" olması şart eski arabamdan kalma kar lastikleri var set yapmayı düşünüyorum. Ne biliyim dream olupta jantını değişmiş olup elinde olan vardır yada bana bir yol gösterecek aradas lazım. Hayırlı forumlar.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Konuda lastikleri 16" aldığınızı yazmıştınız. 15" mi 16" mi aldınız lastikleri ?

Aldigim lastikler 205-65-16 oldugu icin iptal ettim eski arabamdan kalma kis lastiklerini jant alip kullanma niyetim var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
15" 5x114,3 sac jant arayacaksınız. Lastikçilerde çıkma sac jant bulabilirsiniz veya çelik jant da bakabilirsiniz. Corolla'nın jantı da bizim araçlara uyumlu. Sac jant ararken bijon aralığı ve göbeğin uymasına bakın. Eğer göbek oturuyorsa bijonları bir şekilde uydururlar. Siz lastikçiye söyleyin onlar halleder zaten :)

Hakan Uzun

0
Yönetici
15" 5x114,3 sac jant arayacaksınız. Lastikçilerde çıkma sac jant bulabilirsiniz veya çelik jant da bakabilirsiniz. Corolla'nın jantı da bizim araçlara uyumlu. Sac jant ararken bijon aralığı ve göbeğin uymasına bakın. Eğer göbek oturuyorsa bijonları bir şekilde uydururlar. Siz lastikçiye söyleyin onlar halleder zaten :)

Ya oyleki Bugun astra h facebook grubunda 205 65 16 kis lastigi satilikti lastikler versoda 3 ay kullanilmis iyi duruyodu bi heves aradim bagladim yarin kargolayacakti ki bi foruma bakayim dedim bakmaz olaydim megerse surtme ihtimali filan derken aradik arkadasi iptal ettim eski arabamdan kalma lastiklere jant alayimda bari kullanayim dedim malum kar kis kiyamet kapida..tavsiyeniz icin sagolsun yarin bakacagim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan Uzun

0
Yönetici
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri