Civic FC5 4 çıkışlı egzoz montaj

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba bugün aracıma difüzör montajı yaptım çok uğraştım ama vida yuvalarına tam oturtamadim. Daha önce yapmis olaniniz varsa difüzörler 1 e 1 oturuyor mu? Yoksa zor olan 2 vidayi oturtmadan sadece klipsleri oturtarak mi montaj yapiliyor

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar merhaba bugün aracıma difüzör montajı yaptım çok uğraştım ama vida yuvalarına tam oturtamadim. Daha önce yapmis olaniniz varsa difüzörler 1 e 1 oturuyor mu? Yoksa zor olan 2 vidayi oturtmadan sadece klipsleri oturtarak mi montaj yapiliyor
bildiğim kadarıyla önce klipsleri ve tırnakları geçiriyorsunuz, sonra açıklık kalmasın diye köşelerden 1 er vida atıyorsunuz.

Videoları olması lazım internette bir bakın isterseniz.

egsoz uçlarını nerden hangi model aldınız paylaşırsanız güzel olur.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
tam otursa bile sağdan yada soldan serçe parmağı kadar göze çarpmayacak bir boşluk kalıyor eğer bunu diyorsanız?

Aracınız
Civic FC5 2017
Kardeşim tamponu sökmeden yaparsan bosluk kalma ihtimali yuksek cunki bi sekilde vidayı asadan acabiliyorsun yeni difrizoru once tirnaklari gececek sekide dikkatli bi sekilde sokup yuvalarina sonra vidalari takip sikiyorsun ama vida yerleri cok zor yerde tamponu sokmeden takmaya calisirsan sikman cok zor.ben onu bi arkadasimda araya girebilen bi tornavida yardimiyla yaptik.hatta vidalar sikilmadan bosluk vardi tam sikma sonucu o bosluklar kapandi.

Merhaba 1 ay önce honda civic executive eco aldım ve aracıma y sis ve difizör taktırdım şimdi bin bakımına gidicem ama korkmaya başladım garanti dışı kalırmı diye herkes birşey söylüyor sizce garanti dışı kalırmı yoksa söktürüp öyle mi gideyim bilgisi olan varmı veya başına gelen yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri