40 bin bakımı için garanti bozacağım tavsiye lütfen

Evet cvt şanzımanlar için 40.000 k bakımına almışlar. Benim yazdıklarımda diğer şanzımanlar için belirteyim dedim. Fb7 si olanlar gidip 40.000 de değiştirtmesinler diye malum , servis bu tuttu mu değiştirir affetmez

Yağ ve filtre bakımını Bosch Car Service vb.. gibi bir yerde yaptır.
Serviste sadece şanzıman yağını değiştir.Öncesinde fiyat al ama,iki yerden de

2013 fb7- 2016 fc5(manuel)- 2018 fc5

İstanbul dayım. Fb7 sahibiyim. Bu zamana kadar Bostancı ikiler Honda Hüseyin ustaya gittim. 50-100 pahalıdır ama gözüm arkada kalmadan dönüyorum. Birde onun kardeşi Kılıçarslan Honda var. Oda sanayide Ferhat Usta. Beraber çalışırlarken onla da muhabbetimiz iyiydi ama ikilere alışınca onun dükkana hiç ugramadim daha. Karar sizin.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Abi çok enteresan.Adam bi soru sormuş 1tane cevap yok herkes full geyik.
Geyik yapan kim ? Soru sorulmus herkes yasadigi seyleri yazmis. Asil enteresan olan soruyu soran arkadas sormus gitmis insan bi gelir sordugu sorunun cevaplari kendisini tatmin etmis mi sorularina cevap bulabilmis mi bir bakar !!!

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Geyik yapan kim ? Soru sorulmus herkes yasadigi seyleri yazmis. Asil enteresan olan soruyu soran arkadas sormus gitmis insan bi gelir sordugu sorunun cevaplari kendisini tatmin etmis mi sorularina cevap bulabilmis mi bir bakar !!!

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Ben de kim geyik yapmis onu ariyorum sabahtan beri su an baslattim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben de özel servise gideceğim 60000 bakımı için Ankara
Hangi özel servise götüreceğime karar veremedim.

Geri