50 bin bakımı

tanju

0
50 bin bakımı için 1650 tl gibi rakam istediler garanti devam etsin diye mecbur yarın bırakıcam servis e fiyat çok geldi ama

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Yazik gunah ya ozel serviste bu bakimi en fazla 1000 tl'ye yaptirirsiniz.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Civic FB7 2015

tanju

0
İstanbulda 4 servisi aradım aynı fiyatı verdiler şanzıman yağı ve benzin filitresi sadece 850 tl onlar tutuyormuş malesef çok

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İstanbulda 4 servisi aradım aynı fiyatı verdiler şanzıman yağı ve benzin filitresi sadece 850 tl onlar tutuyormuş malesef çok

Aracınız LPG li değilmi benzin filtresi ile kaç km oldu ki kirlenecek. Şimdiden sanayide lpg olan araçlarda benzin filtresini problem olmadığı sürece değiştirmiyorlar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Ankara Bora Honda'da 1 ay kadar önce yaklaşık 1000 liraya yaptırdım. Rutin değişimler yapıldı. Ekstra birşey yoktu. Araç orijinal LPGli

50 bin bakımı için 1650 tl gibi rakam istediler garanti devam etsin diye mecbur yarın bırakıcam servis e fiyat çok geldi ama

Tanju bey merhaba. Bende İstanbul’da Honda Cem Honda çiftkurtlar Honda park hepsini aradım birbirine yakın fiyat veriyorlardı. Bende aracı garanti dışına çıkarma kararı aldım. Yazık günah yani o kadar paraya. İkitelli de bir usta buldum arkadaş sayesinde sistem honda diye bir usta var oraya hafta sonu götürücem. Bu arada Aracım 2015 Honda civic executive paket 50 binde. Hafta sonu yaptıracağım işlemler yağ değişimi hava filtresi polen filtresiyağ filtre değişimi bunlar 300 lira ( yağ eneos 5w30 ) şanzıman yağı değişimi o da eneos orjinal servis yağı 180 lira. Bide lpg bakımı onada 50 lira. Bu arada garantiden çıkarmamın bir sebebi de bakımlarının biraz gecikmiş olması ( benden önceki araç sahiplerinden kaynaklı ). Düşüncem sana terste gelebilir mantıklı da. Hafta sonu gidip test edicem servisi kötü olacağını sanmıyorum ama. Kazasız kullanımlar dilerim

Geri