500 kmde kaza

Pert çıkarmadılar dün servis onarım için aradı onay aldım.Parcalar siparis edilecekmis bir parca yurtdisindan gelicek dedi daha once bu sekil siparis bekleyen arkadaslar bir yardimci olabilirmi ne kadar sürdü süreç ?

Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaslar merhaba 500 kmde daha 2 haftasi bile dolmayan eco elegance aracimla kaza yaptim on 2 airbag patladi kaskom vardi arac serviste suan benim sorum daha yeni arac parasini talep edebilirmiyim ve ya perte cikarirlarmi ?
çok geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin ancak sağ sağlim içinden cıkınca insan malının da peşine düşüyor.
İnşallah gönlünüze göre sonuçlanır.

Aracınız
Pert çıkarmadılar dün servis onarım için aradı onay aldım.Parcalar siparis edilecekmis bir parca yurtdisindan gelicek dedi daha once bu sekil siparis bekleyen arkadaslar bir yardimci olabilirmi ne kadar sürdü süreç ?

27 Aralık 2019 da yaptığım kaza için 11 Mart’ a kadar parça bekledim. Tabi o zamanlar ülkemizde kendisini hisettirmese de CoVid19’un küresel ticareti sekteye uğrattığı zamanlardı. Beklediğim parça sol arka şasi kolu idi yanılmıyorsam. Ancak sizin o kadar bekleyeceğinizi düşünmüyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri