60 bin bakım için ist Avrupa yakası özel servis tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba. 2015 executive aracım var. Benden önceki araç sahipleri aracın bakımlarını geciktirdiği için aracımı yetkili servis yerine özel servise götürmek istiyorum. Bana genel olarak bilgi verebilecek neye dikkat etmem gerektiği ve kimde yaptırabilirim gibi sorularıma cevap vermenizi rica ederim. Kazasız kullanımlar dilerim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Eskişehir bölgesi dersen yardımcı olurum Başka yerde bilmiyorum

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

60 bin bakım için ist Avrupa yakası özel servis tavsiyesi

Merhabalar, Piyalepasa ile Dolapdere arasinda Bosch Servisi Durmaz Otomitive gönül rahatligiyla yaptirabilirsin. 110.000 bakimini 500 tlye (biraz pahali) yaptırdım ama Emniyet kemerine kadar kontrol ediyorlar. Hatta orada Sercana benim ismimi verirsen her konuda yardimci olur.

60 bin bakımlarımı aracımı garanti dışına çıkararak İkitelli de Honda sistem de yaptırdım. Yağ değişimi (5w30 eneos) yağ hava polen filtresi değişimi300 tl . Şanzıman yağı değişimi 150 TL. Subap ayarı 150 TL toplam 600 lira tuttu. Aracın tepkimeleri daha iyi hale geldi beğendim işçiliklerini. Sohbetleri de iyi tavsiye edebilirim

Aracınız
Benim de araç 67km de oldu bakım zamanı geldi ama servisteki şişkin fiyatlardan dolayı garantiyi yakıp 2015 model aracımı Bursa’da özel serviste yaptırasım var tavsiye eder misiniz

Benim de araç 67km de oldu bakım zamanı geldi ama servisteki şişkin fiyatlardan dolayı garantiyi yakıp 2015 model aracımı Bursa’da özel serviste yaptırasım var tavsiye eder misiniz

Ben garantiyi bozdum özel servise götürdüm. Ben arkadaş tavsiyesi ile gittim eğer sizde birinin tavsiyesi üzerine giderseniz olur. Ustaya bağlı anlayacağınız

Geri