Civic FC5 74 B FTM cezası

Aracınız
Diğer Markalar
kaç yıllık ehliyet sahibiyim, ilk cezamı ftm tarafından değil trafik ekibinden yedim, sola dönülmez yerden dönmüşüm, yıllardır kızılay trafiğine girer çıkarım, cadeden caddeye dümdüz geçtiğim arvento kayıtlarında var, itiraz etmek istediğimde, garanti filo tek ceza için 3 sene önce 368 tl vekalet ücreti istedi, ceza zaten 81 tl ye düşüyordu, lanet olsun yazana da sisteme de diyip cezayı ödemiştim. bir polisin göre göre yanlış ceza yazması hiç hoş değil, sanırım kiralık araç seve seve öderler mi diye düşündü bilmiyorum. Ama hakkımı asla helal etmiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
fahri trafik müfettişliği için tüm kriterleri sağlıyorum. yakında fahri trafik müfettişliği için valiliğe başvuracağım. trafikte insanların canını hiçe sayan okadar çok insan varki hepsine ceza yazmak istiyorum.

Aracınız
Diğer Markalar
fahri trafik müfettişliği için tüm kriterleri sağlıyorum. yakında fahri trafik müfettişliği için valiliğe başvuracağım. trafikte insanların canını hiçe sayan okadar çok insan varki hepsine ceza yazmak istiyorum.
kural tanımazlara sonun kadar yazılsın her zaman destekçiyim ama, benim hiç bir suçum yokken yazılmasına da sonuna kadar karşıyım, inşallah adaletli davranışınız ve fikirlerinizle kural tanımazlara iyi dersler verirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2017
kural tanımazlara sonun kadar yazılsın her zaman destekçiyim ama, benim hiç bir suçum yokken yazılmasına da sonuna kadar karşıyım, inşallah adaletli davranışınız ve fikirlerinizle kural tanımazlara iyi dersler verirsiniz.
eşimin kız kardeşinin evinin önünde park yeri olmaması nedeniyle aracını kaldırım üzerine trafiği ve yayayı da engellemeyecek şekilde parkettiği halde aynı fahri trafik müfettişi tarafından 2-3 ayda bir trafik cezası yazılıyor. sanırım 4. cezası geldi geçenlerde. üstelik sadece ona değil binadaki diğer komşularınada yazıyor. ben böyle olacağımı sanmıyorum. empati yaparım her konuda. ama keyfi olarak can güvenliğini tehlikeye atanlara özellikle makas atanlara hiç tahammülüm yok.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri