7inci sahibi

7 SAHİBİ OLMUŞ FD6

• Kullanılan toplam oy
    10
Bence hiç kimse araba alırken bir senede elinden çıkartmayı düşünmez.Buna rağmen bu araba neredeyse yılda bir kere el değiştirmiş.
Hadi bir kişi ekonomik nedenlerden dolayı bir sene içinde sattı diyelim ama geri kalanların hepsi de bir iki senede satmış.Ayrıca bu yabancılar T. C vatandaşı gibi normal araç alım satımı yapabiliyor mu diye ilgili kanun maddesine baktım. Bir sorun yok gibi görünüyor ama insan yine de merak ediyor bu arabada ne var ki iki yabancı ve beş Türk almış ve satmış.
Bu kadar el değiştiren aracın hor kullanıldığını, bakımlarının eksik ve özensiz yapıldığını düşünüyorum.
Dertsiz başınızı derde sokmaya, strese girmeye, kafada binbir soru işareti ile dolaşmaya gerek var mı? SmartSelect_20190226-125834_Samsung%20Internet.jpeg

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bankadan eski para alirsam hoşuma gitmez. Mikroplarin en çok paralarin uzerinde oldugundan ellerimi sık sık yıkarım. Hatta yikama için aracın altı 3 lira otomatik cizmeyen yeni makinada, yıkama, köpük, şu kaydırıcı ve kurutma dahil 7 lira. Toplam 10 liraya yıkaması self servis. Bu işlemler için bile kullanacagim bozuk paralari bir kutuda tutar ve o paralari sıcak suyun altında yikayan biriyim. Konuyu nereye getirecegim okumaya devam edin kendi kullandigim arabami bile garaja biraktiktan sonra direksiyon, vites topuzu, cam düğmeleri, ve el freni uzerini silerim genelde. Benden baskada kimse kullanmaz. Ben 2016 yilinda ilk sahibinden henüz 5 aylıkken aldım. Çok el degistiren arabaya isinamam. En fazla 2. Sahibi olacak. Kopmle boya olsun umrumda değil ama yeter ki elden ele dolasmasin. Bence arabanin asıl değerini belirleyen unsur budur.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

okurken tüylerim ürperdi :D

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
7 kişi kullanmış, bence hiç biride binici değil. Geçmişinde neler olmuş kim biliyor?
Veya verdikleri bilgiler ne kadar doğru?
Ben bu riske hiç girmem.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
zor karar kaç böle araba alamam ben alsamda binemem heralde kaç kişi kullanmış bakmamak lazım güzel bir serviste iyice baktırmak lazım mümkünse sabah soğuk motor git araba nerdeyse çalıştır anlayan biriyle marş motoru motor sesi kayışların sesine dikkat etsin. ilk kalkışta ki arabanın sesine şanzımanın ilk kalkış vteslerine felan :)

Aracınız
Civic FB7 2013
Servise iyice baktırıp alınabilir. Muayene tarih ve km lerini kotrol etmek lazım. Lpg siz olduğu için motorun fazla yıprandığını sanmam. Kendin binip iyice test et içine sinerse al. Başka marka olsa 7. sahibinden alınmaz.

Aracınız
Civic FB7 2014
çok teşekkürler.
aracı almaktan vazgeçtim...
bılgılerınıze ıstınaden dusuncelerımde degıstı.
tşkler..

Aracınız
Civic FD6 2010
Aracın kaç sahip değiştirdiği değil de, aracın bakımlarının ve fizyonomisinin düzenli olması bence ilk bakılacak kriter olmalı. 2012 yılında 1,500 km de 4 ncü sahibi olduğunu (emniyet sistemimden öğrendiğim) bildiğim bir e-90 kasa 320 dizel almıştım. Araç, sadece galeriden galeriye geçmiş. Aldığımda sıfır ayarında idi, keyifle 3 yıl kullandım. Sonuç olarak araç bu, insanın başına heran herşey gelebilir diye düşünüyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri