80 bin bakımı

Aracınız
Civic FB7 2012
Mrb arkadaşlar dün 80 bin bakımı yaptırdım yag filitreler arka balata nissin marka hepsi işçilik dahil 550 tl verdim ankara yılmaz honda doğan usta honda boradan çıkma sağolsun her konuda yardımcı oluyor bilgi amaçlı paylaştım 20190817_133305.jpeg

SM-A750F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Garantiyi bozdurdunuz sanırım ? Ben de artan maliyetlerden dolayı serviste yaptırmayı düşünmüyorum netten ürünleri çok daha ucuza tedarik edip yaptırayım diyorum sonra korkuyorum acaba garanti bitmeden bir iş gelir mi başıma diye

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ben de ankaradayım. benim fd6 nın 10 bin bakımı yapılacak. balatalar değişecek. ayrıca yetkili servis şanzıman yağı, tahrik kayışı vs değişecek dedi. Ustadan bir fiyat alayım. Ustanın iletişim ve adres bilgisini paylaşabilir misin.

Aracınız
Civic FB7 2013
Sadece 50₺ işçilik ise gerçekten çok uygun. Parçaları alıp gitmekte fayda var. Fb7’nin sadece yağ ve filtre değişimleri serviste şu an 690₺

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Google ankara honda yılmaz usta yazın şaşmazda yorumları okuyun isterseniz ismi doğan usta
ben de ankaradayım. benim fd6 nın 10 bin bakımı yapılacak. balatalar değişecek. ayrıca yetkili servis şanzıman yağı, tahrik kayışı vs değişecek dedi. Ustadan bir fiyat alayım. Ustanın iletişim ve adres bilgisini paylaşabilir misin.

SM-A750F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu özel servis konusunda bir görüşümü bildirmek istiyorum.
Öncelikle oto-tamir sektöründe yetkili servisler dahil kimseye gözü kapalı güvenmeyin.
Bu YILMAZ HONDA özel servisi ile de sahibi Doğan Usta'nın temin ettiği ve orjinal diye sattığı ürünlerin çoğu imitasyon.
Bizzat orada bakım yaptırmış arkadaşımın aracındaki hava ve yağ filtresini kontrol edince imitasyon parça kullandığına emin olduk, ancak normal bir kullanıcının bunu anlaması imkansız.
Mesele bu konunun ilk fotoğrafında hava filtresindeki yazılarda "Made in Japan" yazısı var gözlemlediğim kadarı ile, bence o filtrede imitasyon.

Balata olarak müşterilerine orjinal Nissin diye balata satıyor ama orjinal balata ile Nissin diye sattığı malzeme aynı değil.
Orjinal üretimlerin resmi ve kodları bu konuda ve maalesef yetkili servis dışında satılmıyor.
Bu ustanın işçiliği Honda Bora'da uzun yıllar çalıştığı iyi olabilir, gerçekten birçok konuda da iyi niyetli de olabilir buna söyleyecek bir lafım yok.
Ancak kullanılan parçaların orjinalliği konusunda herkesi dikkatli olmaya davet ediyorum.
Bu yanlızca bu usta için değil, maalesef yetkili servis harici bütün özel servis ve tamirhaneler için bu durum geçerli.

Aracınız
Civic FB7 2013
Değerli arkadaşlarım ankarada oturuyorum doğma büyüme buralıyım.
Şaşmazda,başkent sanayi sitesinde,iskitlerde yedek parçacılardan alışveriş yaparım, gezerim bende hobi gibi birşey araştırmalarım sonucunda yetkili servis harici orjinal sıfır yedek parça ve sarf malzemesi bulmak zor
yabancı siteler hariç.
Yetkili servisten kendisi alıpta kullananlar hariç.
Ankarada bora ve efe den başka orjinal parça satan yok fiyatlar standart yedek parçacılarında servisten alıp tezgahta bunları satmaya gücü yetmez yan sanayi ürünlerden yarı yarıya kazanıyorken neden uğraşsınlar ki ...
Tamirciler
mi,
Siparişi verir malzeme gelir usta kutusunu kenara atar parçayı aracına takar olan biten bu orjinal mi değil mi kimin umrunda

Velhasılı kelam dikkat edin .Her zaman yazıyorum orjinalciysen yetkili servis idareciysen milyon tane seçeneğin var.

Geri