97 Honda Civic VTI Arıyorum

Aracınız
Civic EK
Merhabalar,

Bu başlığı başka nereye açarım bilemedim o yüzden hatalıysam lütfen kusura bakmayın.

Yaklaşık 6 sene sahibi olduğum Gümüş Gri 97 HB Honda Civic VTI'ı arıyorum
smile.png

Yurt dışına çıkarken satmak zorunda kaldığım 34 YH 154 plakalı aracın daha sonra plaka değiştirdiğini ve Ümraniye'de taksi şoförlüğü yapan bir arkadaşın alıp motor büyütme, turbo ekleme gibi işlemler yaptığını duydum. Plakanın 34 ERS veya 34 ERD olarak değişmiş olma ihtimalinide hatırlar gibiyim.

Şase numarası bende mevcut, tramer kayıtları 2014 yılına kadar gidiyor devamı yok. Şaşe numarasından yeni plaka, sigorta poliçesi veya pert sorgulama yapılabiliyorsa onuda denemeye razıyım.

Biliyorum, eski VTI'dan eser kalmamış , muhtemelen bitmiş, perte dahi çıkmış olabilir.

Ancak yinede bilgisi olan varsa mutlaka bilmek isterim. İnsanın ilk göz ağrı başka oluyormuş.

Teşekkürler.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Vay be siz baya kara sevdaya tutulmuşsunuz. :)
Şaseden tramer, kilometre sorgulaması yapılabilir. Fakat onlarda araç sahibinin bilgilerine ulaşılmaz. Tanıdık bir sigortacıya gidip sigorta poliçesine ulaşmak lazım. Onun içinde ad soyad ve TC kimlik numarası istenebilir. Plaka tam olsaydı fayda sağlardı. Biraz uğraşmak lazım. Veya Honda modifiye işi ile uğraşanlara danışmak lazım.

Aracınız
Civic EK
Vay be siz baya kara sevdaya tutulmuşsunuz. :)
Şaseden tramer, kilometre sorgulaması yapılabilir. Fakat onlarda araç sahibinin bilgilerine ulaşılmaz. Tanıdık bir sigortacıya gidip sigorta poliçesine ulaşmak lazım. Onun içinde ad soyad ve TC kimlik numarası istenebilir. Plaka tam olsaydı fayda sağlardı. Biraz uğraşmak lazım. Veya Honda modifiye işi ile uğraşanlara danışmak lazım.
Hiç sormayın ya :)
Üzerine kaç tane araba geldi geçti yinede olmadı.
Bitmiş dahi olsa alıp projelik, evladiyelik koyucam kapıya. Haftasonu 100 km yapsam bana yeter :)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hiç sormayın ya :)
Üzerine kaç tane araba geldi geçti yinede olmadı.
Bitmiş dahi olsa alıp projelik, evladiyelik koyucam kapıya. Haftasonu 100 km yapsam bana yeter :)
Trafikte çalışan bir arkadaşım var. Kıymetli nazar boncuğunu bulmaya çalışalım. :)

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam arac Buca da görünüyor. Kişisel verilen korunması icin fazla bilgi paylaşamayacağım.

Son düzenleme:

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Herseyini biliyorum aracın ama dedimya kişisel verilerin gizliliği adına paylaşamadim.

Geri