98 civic 1.6 ies problem

Aracınız
Tamam valla ben hep maxın üzerine koyuyordum yanlış yapıyormuşum demek ki , türkiyedeki vtec2 de hiç yağına suyuna bakma gereksinimi bile hissetmediğim için bir bilgim yoktu :) Akşam eve geldikten 1 2 saat sonra bir bakayım tekrar , fren yağına ve suya bakalım ne alemde

bu şimdi yedek kap dediğiniz benim sürekli içine su koyduğum plastik kap oluyor değil mi ? ben diğer küçük olan kapağı açıp mı kontrol edeyim içinde su var mı yok mu diye ?

pek bir bilgim yok kusura bakmayın , yardımlarınız içinde teşekkürler bu arada :)

Aracınız
Lpg regulator hortumlarınızı kesin kontrol ettirin hocam
Hararet sıkıntısı çekmeyin
Termostat hararet musuru nude değiştirin bakıma girecekseniz

Aracınız
Bugün sipariş ettiğim mugen vites topuzu geldi onu taktım , takmışkende bir bakayım dedim ne durumda diye. Fren hidroliğinde gram eksilme yok , yedek kabı ben sonuna kadar doldurmuştum max seviyesine inmiş sadece. Bugün bi 2002 model motoru kara duman atan bir mercedes ile kapıştım e serisi , ama e kaç bilmiyorum 40 tan 140 a kadar bastım geçemeyeceğimi sandı heralde geçtim neyse hararetde yine gram oynama olmadı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bugün sipariş ettiğim mugen vites topuzu geldi onu taktım , takmışkende bir bakayım dedim ne durumda diye. Fren hidroliğinde gram eksilme yok , yedek kabı ben sonuna kadar doldurmuştum max seviyesine inmiş sadece. Bugün bi 2002 model motoru kara duman atan bir mercedes ile kapıştım e serisi , ama e kaç bilmiyorum 40 tan 140 a kadar bastım geçemeyeceğimi sandı heralde geçtim neyse hararetde yine gram oynama olmadı

O zaman geçmiş olsun diyelim.

Geri