A3 1.6 TDI Alınır mı

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese hayırlı akşamlar 2018 excutive aracımı satıp 2016 Audi a3 Attraction alma dusuncem var sizce alınırmı pişmanlık yaşanır mı ? Uzunluk olarak 20cm a3 daha kısa konfor yol tutus ic hacim performans olarak nasil degerlendirirsiniz fiyat olarak 125-130 bin bandında a3

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese hayırlı akşamlar 2018 excutive aracımı satıp 2016 Audi a3 Attraction alma dusuncem var sizce alınırmı pişmanlık yaşanır mı ? Uzunluk olarak 20cm a3 daha kısa konfor yol tutus ic hacim performans olarak nasil degerlendirirsiniz fiyat olarak 125-130 bin bandında a3

Konu ilgili bölüme taşındı.

Aracınız
Bende ara ara bakıyorum ancak içi hoşuma gştmiyor açıkçası. Test sürüşü fırsatınız varsa mutlaka kullanın. Sürüş konforu olarak çok iyi bir araç ancak sizin dediğiniz gibi kısa bir araç ve bu özellikle arkada oturanlar için uzun yolculuklarda sıkıntı olur. Aracı nasıl ve ne amaçla kullanacağınız önemli yani. Sizin aracınız dizel mi? A3 üzerindeki motor çok performanslı değil, öyle gibi hissettiriyor ama kesinlikle değil. Yakıt tüketimi makul düzeyde. Genel olarak parasını hak eden bir araç değil bence. 130000 civarı fiyata b8 passat bakmanız daha uygun bence. Neden passat, çünkü aynı grubun araçları ve d sınıfı.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim aracım benzinli 3 kisilik bir aileyiz dediginiz gibi 130 bin tl hakedermi bilmiyorum civic'e göre cok sade bir arac civic biraz daha dolu ekran sunroff koltuk isitma vs performans olarak civicten iyidir diye dusumuyorum yakit olarak birazdaha makuldur passata baktim fakat vw araçlarına isinamadim bir turlu neden bilmiyorum sanirim alacak arac yok civic yerine ben birazdaha performans ve yakit olarak A3 secmistim

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Benim aracım benzinli 3 kisilik bir aileyiz dediginiz gibi 130 bin tl hakedermi bilmiyorum civic'e göre cok sade bir arac civic biraz daha dolu ekran sunroff koltuk isitma vs performans olarak civicten iyidir diye dusumuyorum yakit olarak birazdaha makuldur passata baktim fakat vw araçlarına isinamadim bir turlu neden bilmiyorum sanirim alacak arac yok civic yerine ben birazdaha performans ve yakit olarak A3 secmistim
Otomatik alacaksanız 1.6 TDI'lardaki S-Troniclerde DSG gibi sorunlu, kesinlikle tavsiye etmem.
Ayrıca sedan mı yoksa sportback mi bakıyorsunuz bir bilgi vermemişsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2018
Otomatik alacaksanız 1.6 TDI'lardaki S-Troniclerde DSG gibi sorunlu, kesinlikle tavsiye etmem.
Ayrıca sedan mı yoksa sportback mi bakıyorsunuz bir bilgi vermemişsiniz.
Sedan olarak bakiyorum 10 senedir japon araclari kullandim motor arızası olsun şanzıman arızası olsun hic bir problem yaşamadım simdiye kadar bi kerede alman arabasına binelim dedim fakat çok kararsızım sonradan pişman olmak istemiyorum

Aracınız
Civic FC5 2018
Otomatik bir ww' yi kesinlikle almayın, etrafımda bulunan 10 kullanıcının 9'u dsg'den muzdarip. Düz vites alacaksanız o tarafı, sizin seçiminiz tabii ki.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Manuel almam dsg den yana etrafımda 3 4 kisi sikayetci olanlar var hatta 40 bin kmde servisten polonun şanzımani degisti sanirim japona binmek en iyisi olacak

S

Silinen üye 20336

Guest
Aracınızı değiştirme fikri neden oluştu? Memnun olmadığınız hususlar mı var? Yoksa sıkıldınız mı aynı araca binmekten? Değiştirmek isteme nedenlerinizi paylaşırsanız empati yaparak tecrübelerimize göre daha isabetli yorumlar yapabiliriz.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınızı değiştirme fikri neden oluştu? Memnun olmadığınız hususlar mı var? Yoksa sıkıldınız mı aynı araca binmekten? Değiştirmek isteme nedenlerinizi paylaşırsanız empati yaparak tecrübelerimize göre daha isabetli yorumlar yapabiliriz.
Aslında civicten yana hic bir memnuniyetsizligim yok civic in tum modellerini kullandım hepsinin ortak noktasıda yokuslarda zayıf kalıyor buda fazla problem degil aslinda şu ana kadar kullandigim hondalarin hic birinde allaha sukur ariza yuzu gormedim.Sanırım surekli japona binmekten sıkıldım simdiye kadar alman arabasına hic binmedim A3 dusunuyorum dizel oluşu yakıtı civic'e gore birazdaha az olması fakat civic kadar ici dolu degil ilerde pismanlık duyarmıyım bilmiyorum fikirlerinizi almak isterim.

Geri