A5 far sistemi

Volkan

0
Ynt: A5 far sistemi

Görüntü olarak güzel gözükse de o paralara çok çok daha güzel sistemler monte edilebilir orijinal farın içerisine. Yeni nesil Bi-Xenon bir mercek (hella-bosch) kaliteli bir 4300K D1R xenon ampul seti çok daha kaliteli bir aydınlatma sağlayacaktır size. Bu Junyan farların mercekleri çok kalitesiz. Görüntü şahane ama işlev sıfır. Dediğim gibi yapılan sistemlerde mükemmel bir aydınlatma performansına, özgün ve farklı bir fara sahip olacaksınız. Zevkinize göre far içini karartıp, sinyal içlerini turuncuya falan boyayıp farklı işler çıkarabilirsiniz ;)

ladacivolkan.blogspot.com

Base

0

[quote author=Volkan link=topic=641.msg10408#msg10408 date=1407855992]
Görüntü olarak güzel gözükse de o paralara çok çok daha güzel sistemler monte edilebilir orijinal farın içerisine. Yeni nesil Bi-Xenon bir mercek (hella-bosch) kaliteli bir 4300K D1R xenon ampul seti çok daha kaliteli bir aydınlatma sağlayacaktır size. Bu Junyan farların mercekleri çok kalitesiz. Görüntü şahane ama işlev sıfır. Dediğim gibi yapılan sistemlerde mükemmel bir aydınlatma performansına, özgün ve farklı bir fara sahip olacaksınız. Zevkinize göre far içini karartıp, sinyal içlerini turuncuya falan boyayıp farklı işler çıkarabilirsiniz ;)

[/quote]

Hocam söylediklerin çok güzel peki bunlar için bir örnek varmı fikir edinmek adına nasıl birşeyler yaptırabiliriz nerelerde yaptırabiliriz

J3udu

0

Ozel yapim bi fari bu paraya yaptirmak bence zor yinede fikir acisindan yapilmis yada yaptirilacak bi yer varsa bakilabilir

2013 Beyaz Elegance Otomatik

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

www.geceucusu.com bu siteyi inceleyin el beceriniz varsa kendiniz yapın derim. Benim aracımda hella bi-xenon sistem var aydınlatması selektör keyfi bambaşka. Bu led dizaynı çubuk led, ısıtıp şekil verebiliyorsunuz. Kalitesiz mercekli fara 850 900 vermektense bi-xenon yapmak çok daha iyi

Volkan

0

Ben Honda'ya yapmadım fakat kendi aracım olan Lada Samara'ma Hella Bi-Xenon mercek+D2S duy+Philips 85122+ 4300K ampul ü 5-6 sene önce 350-400 TL gibi bir rakama mal etmiştim. Gerisi el emeğine kalmış. Yapabilirseniz sıkıntı olmaz. Ayrıyetten işçilik ücreti ödemedim. Yine yapmak isteyen olursa malzeme teminatı, montaj konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Lada'nın farlarından bir kare.

tyremeru.jpg

beyler neon flex diye bi malzeme var 12 volt pleksi çubuk led diye de geçiyo bunları orjinal fara uyumlayabilirsek hem ucuz hem de orjinal olacak ama nerde bulunur kim yapar bunu araştırmamız lazım ben bi sonuç elde edemedim

J3udu

0

Git gide fiyatlari dusuyo en son baktigimda 735 liraydi internette

[quote author=dr.ersoy link=topic=641.msg12809#msg12809 date=1411294310]
http://www.aliexpress.com/item/DIY-2Pcs-60cm-12W-White-Blue-Flexible-Headlight-Daytime-Lamp-Switchback-Strip-Angel-Eye-DRL-Decorative/1834499297.html
böyle bi ürün var, çift rengi de var sinyal verirken sarı yanan fln.
bizim farın içine uygulansa güzel olmaz mı acaba
[/quote]

araştırmak lazım , hakkı ile yapılırsa hoş olur lakin sanayici işi olursa şahin modunda bir araba olur

Geri