Civic FB7 Acil katalitik

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar herkese merhaba aracımla uzun yol yaparken arızalandı en yakın servise çektirdim katalitik konvektörün değişmesi gerekiyor çıkmasını arıyorum Sakarya İstanbul tarafında bu parçayı satan var mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar herkese merhaba aracımla uzun yol yaparken arızalandı en yakın servise çektirdim katalitik konvektörün değişmesi gerekiyor çıkmasını arıyorum Sakarya İstanbul tarafında bu parçayı satan var mı

Hocam çıkma parça arayışı yerine egzozcularla da görüşün derim katalitik konvertörün içindeki petekli yapı eridi ise farklı bir marka ürün takabilirler. Çıkmacı, servis, egzozcu bunlarla görüştükten sonra karar verseniz daha iyi olur.

Katalitik sökülüp kimyasallarla yıkama da yapıyorlar aslında ne kadar işe yarar bilemiyorum.(Erime varsa işe yaramaz aslında)

Belki petekli yapı erimemişte olabilir. Araçta çekişten düşme devirlenmeme gibi bir durum var mı?

Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam çıkma parça arayışı yerine egzozcularla da görüşün derim katalitik konvertörün içindeki petekli yapı eridi ise farklı bir marka ürün takabilirler. Çıkmacı, servis, egzozcu bunlarla görüştükten sonra karar verseniz daha iyi olur.

Katalitik sökülüp kimyasallarla yıkama da yapıyorlar aslında ne kadar işe yarar bilemiyorum.(Erime varsa işe yaramaz aslında)

Belki petekli yapı erimemişte olabilir. Araçta çekişten düşme devirlenmeme gibi bir durum var mı?

Araç çekişten düştü gaz yemiyor çok yavaş gidiyor

Aracınız
Civic FB7 2015
Araç çekişten düştü gaz yemiyor çok yavaş gidiyor

Çevrenizde iyi bir egzozcu varsa görüşün bence onlarda yan sanayi ürün takıyorlar

Çıkma parça sağlam olsa bile ömrü kısa olacaktır.Çıkmacılarda iyi para istiyorlar bir de.

Parçanın servis fiyatı nedir?

Aracınız
Civic FB7 2015
Parçanın servis fiyatı 12 bin TL
Yan sanayi için randıman vermiyor dediler çıkma arayışına girdim ben de

Çok pahalıymış
Ne yazık ki yan sanayi orjinal gibi olmuyor
Sarı sitede şu ilanı buldum Ankara’da ama bir görüşün isterseniz satılmadıysa bir tanıdığınız bakabilir
Honda Civic Fb7 2014 2015 2016 Orjinal Çıkma Katalatik Konventör İlan No: 876522403 https://www.sahibinden.com/ilan/yed...nal-cikma-katalatik-konventor-876522403/detay

Letgo da şöyle bir ilan var

İnternet haricinde de çıkmacıları gezmek lazım ama katalizörün petekleri en iyi durumda olanı almak lazım. Kolay gelsin geçmiş olsun. İnşallah en kısa süre de çözersiniz.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2015
Çok pahalıymış
Ne yazık ki yan sanayi orjinal gibi olmuyor
Sarı sitede şu ilanı buldum Ankara’da ama bir görüşün isterseniz satılmadıysa bir tanıdığınız bakabilir
Honda Civic Fb7 2014 2015 2016 Orjinal Çıkma Katalatik Konventör İlan No: 876522403 https://www.sahibinden.com/ilan/yed...nal-cikma-katalatik-konventor-876522403/detay

Letgo da şöyle bir ilan var

İnternet haricinde de çıkmacıları gezmek lazım ama katalizörün petekleri en iyi durumda olanı almak lazım. Kolay gelsin geçmiş olsun. İnşallah en kısa süre de çözersiniz.

Hakan bey ilginiz için çok teşekkür ederim

Aracınız
Civic FB7 2015
78 binde lpg var uzun yolda başıma geldi gaz aldıktan sonra sanırım bir 100 km sonra teklemeye başladı egzozcuya katalitiği söktürdüm içi paramparça olmuş yenisi taktırdım sorunum çözüldü

Geri