Acil Yardim 2017 rs gaz yemiyor

Aracınız
Civic FC5 2017
Iyigunler arkadaslar 2017 rs kullanmaktayim arac 75 binde daha viraj donerken aracta teklemee oldu sonrasinda isikta durdum aracin altindan bir ses geldi durdum hareket ettirdim gaz yememe basladi saga cektim kapattim tekrar calistirdim arac sallanmaya basladi uyari isaretleri cikti bakimi daha 2 3 bin km once yapildi neden olabilir depo yarim dolu arac benzinli

Aracınız
Civic FC5 2017
Geçmiş olsunn uzaktan sorunu bılmek zor araca nerden benzınn aldınız en son ve genelde nerelerden alıyorsunuz.

Servis ne dıyor bu duruma ?

Eger Kırlı benzın sebebse garanti ye girmez hocam kullanıcı hatası olarak gecer ama masrafı yakıt aldığınız yere sorunu ispatlarsanız masrafı karsılaması gerekıyor
BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 11736

Guest
Mazot basmış olabilirler, bende önceki araçlarımdan birinde yaşamıştım. Benzin tankına tanker motorin basıyor. Gaza basıyorsunuz ama 2 bin devir bile olmuyor. Siz benzin alıyorum sanıyorsunuz sana mazot alıyorsunuz. İhtimal tabi. En iyisini servis bilir. Yakıt hatası olursa benzin istasyonu karşılıyor zararınızı.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Elimde aldigim aldigim fis duruyor depoyu fulledigim zaman tarih duruyor benzin ayziyor ama ben doldurduktan sonra 250 km yol gittim simdi egzoza baktim simsiyah olmus yakittandir degimi filitremi degismesi lazim aracin arkasi siyah nokta nokta olmus hep

Geri