acil yardım aracı koku sardı

abilerim arkadaslarım evde 3 tane kedim var eve balık aldıgım sırada balıkcıdan artıkları istedim adamda 3 poşet iç içe geçirip bana verdi evimde 5 dk uzklkta arbyla bnde artıkları bagajı açtgım gibi sol köşeye kydm blkları aldktn snra eve gittim o ana kadar hiç bişey yoktu taki ertesi gün aracın kapısını açasıya kadar koku tüm aracı sarmış havalandırıyorum tüm kapıları bagajı açtm 30 dk havanlndı. 1 saat snra gidip bakıyorm araç yine kokuyor sadece bagaj koksa iyi aracın komple içi bildiginz balk kokuyor. pazarlardan snra balkcılarn gittiginde orada kalan pis koku nasıldır bilen varsa iyi anlar derdimi bu kokuyu acilen halletmem lazım araçta bagaj havuzuda yoktu olsaydı böle bşy olmazdı zaten şimdi poşeti koydugum yeri iyice deterjanlasam hallolurmu acaba zararı olurmu acaba alt taraftaki yalıtıma yardım edinnnn :) .duv.

Trust

0
Aracınız
Geçmiş olsun.
Maguers in bazı kötü kokuları giderici spreyi var diye biliyorum bi araştırın isterseniz .

Sizin ilacınız Atas airclim. Eğer o da çare olmazsa ozon...

araç 20 bin bakımına girecek servise gidip danısaymmı yoksa bunu sipariş vereyimmi bununla yaparsam arka koltukları yatırıpta yapmam lazım zaten kokunun geldigi yer arka bagaj oldugu için yada direk arka bagaj a koyucam spyeri ama öncelik servis ten yardım istemek geliyo bana onlarda her zaman oldugu gibi yüksek fiyt verip detylı temizlikten bahsedicekler eminim.

Aracınız
Bir arkadaşın aracına da aynısı olmuştu oda sol öne koymuştu birkaç sefer ic kuafor yapti fayda etmedi arabada camlar kapalı durulmuyordu profesyonel temizlik ürünleri derdinize çare olabilir

Tapatalk....

Bir arkadaşın aracına da aynısı olmuştu oda sol öne koymuştu birkaç sefer ic kuafor yapti fayda etmedi arabada camlar kapalı durulmuyordu profesyonel temizlik ürünleri derdinize çare olabilir

Tapatalk....

ozaman Atas airclim i den 2 adet sipariş vereym ben birini bagarja digerini arac icine ön tarafa koyarım yada bagaj a koyarm arka koltukları yatırırım uygulamada dedigi gibi 10 dk snra açar komple havalandırırım aracı işllh olur olmassa işimiz iş balık gibi kokcaz .duv.

Aracınız
ozaman Atas airclim i den 2 adet sipariş vereym ben birini bagarja digerini arac icine ön tarafa koyarım yada bagaj a koyarm arka koltukları yatırırım uygulamada dedigi gibi 10 dk snra açar komple havalandırırım aracı işllh olur olmassa işimiz iş balık gibi kokcaz .duv.
İlk önce akıntı olan kısmı apc ile temizleyin iyice. Fırçalayarak. Sonra 1 kutu airclim 'i arka koltukları yatırarak araç içinde sirkülasyon açık şekilde klimayı açın ve orta yere konumlandırdığınız airclim' i patlatın.

Kapılar, camlar kapalı olsun..

Kafadan yarım saat böyle şekilde çalışsın. Bagaj olduğu için biraz uzun tutulmalı diye düşünüyorum. Sonra kapıları açıp çok iyi havalandırın aracı. 15 dk da öyle kalsın.

İnşallah yararı olur.
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] Turgut abi eksiğim varsa düzelt abi.

arka bagajı poşet i koydugum yeri iyice deterjanla temizlerim ondan sonra bu Atas airclim i uygularım blkide deterjanla yıkadktn snra o bölgeyi koku gidebilir yrn aksam üstü detarjanla güzelce bi temizlim orayı bakalm işllh bi sorn olmaz

Aracınız
arka bagajı poşet i koydugum yeri iyice deterjanla temizlerim ondan sonra bu Atas airclim i uygularım blkide deterjanla yıkadktn snra o bölgeyi koku gidebilir yrn aksam üstü detarjanla güzelce bi temizlim orayı bakalm işllh bi sorn olmaz
Kesinlikle önce öyle uygulama yapmanız daha iyi olur. Airclim en fazla yılda 1 kere kullanılması öneriliyor.

Bence orayı fazla öyle bırakmayın.

Geri