Acil yardım cam açık kaldı

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar Merhaba! 2014 makyajlı fb7 Şoför camı açık kaldı sigortası atmış olma ihtimali yüksek bilen varmı hangi sigorta. Cam kapanmıyor

Kitapçıkta yazıyor, her camın sigortası ayrı, Muhtemel sorunu çözmüşsünüzdür ama ben yine de 2012 fb7 ye göre yazıyorum faydalanan olabilir.

Direksiyon altındaki sigorta kutusu üzerinde numaraları mevcut.

42 ön sol cam

44 ön sağ cam

45 arka sol cam

43 arka sağ cam

98059b9d0dbd65f0a577e00ccbe7b9f2.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Sanırım kısa devre yaptı arıza olarak kendini korumaya almış olabilir mi ?

Olabilir tabi ama geçen ay başıma geldi düğme çalışmıyordu sonra sigorta attı, servis düğme bozulmuştur 1000tl fiyat verdi sanayiye gittim tamiri mümkün değil diyerek düğme yerini sökerek baktılar elektrik gelmiyor(korumaya almış olabilir) dediler. Samsun daki meşhur honda servisi :)

Camı güç kaynağı ile kaldırıp düğme soketini de bağlamadılar.

Ben de hiç bakmadıkları sigorta dan şüphelendim..kitapçıktan bakarak sigortayı değiştim. Düğme yukarı sorunsuz çalışıyor aşağı takılıyordu.
Tamir olmaz dedikleri Düğmeyi söktüm çok basit bir sistem ve dağılma olasılığı yok. Kararan ufak levhaları kazıdım düğme sorunsuz çalışıyor.

Sizde de sigorta atmıştır muhtemel. Ona bakın önce. sorun orası değilse biraz beklersiniz korumaya almış ise tekrar denersiniz. Yine olmadı Kutup başını söker tekrar takarak denersiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Geri