Acil yardım.. Yay seçimi ?

Aracınız
Arkadaşlar vogtland bayiisinden sipariş verdim vogtland 40 mm için ama ellerinde yokmuş yerine fiyat farkı almadan eibach verelim size dediler.. Genel kullanıcı yorumlarından vogtland daha iyidir diye düşündüğümden hayır getirtebilirseniz vogtland getirin lütfen dedim 3 hafta sürer dediler.. 3 Haftadan da uzun sürebilir diye tatile çıkmadan eibach teklifini kabul etmeli miyim ?

Bir de bu eibach pro kit diye bir yay var nispeten o daha pahalı 700 küsür ne farkı var normal eibach dan?

Bir de bu eibach bizim araçlarla direk uyumlu mu ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2050]technoburak[/MENTION] Hocam eibach taktırıp söktüren arkadaşlar oldu, bence vogtland beklemeniz riske girmemeniz daha doğru olur.

Aracınız
az önce aradılar ellerinde son bir adet kalmış depoda ve göndermişler beklememe gerek kalmamış dedim çıkma vs olmasın yok kod numarasından kontrol edebilirsiniz dedi xtreme tuning..

Bugün de çok yorum okudum spor yaylar amortisöre zarar veriyor ön takımları yıpratıyor fren mesafesine zararı var vs diye bir düşündüm iptal mi etsem acele mi karar verdim diye... Senede iki defa Ordu Balıkesir arası yol yaparım pişman olur muyum verdiğim paraya diye düşünüyorum şimdi bu yorumlardan sonra...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2050]technoburak[/MENTION] Hocam dikkatli kullanırsanız araca çok zarar vermezsiniz ;)

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Bakalım üstat genelde dikkat ederim zaten ama yinede bir tereddüt oluştu nedense... Neyse verdik siparişi yola çıktı bile artık hayırlısı...

Geri