Acilll yardimmm yağ hakkında

Necip

0
2007 HONDA Civic aracıma 9 ay önce Eneos 4 litlelik 5w30 yag koydurmuştum 1 haftadır yag ışığı yanıyor bugün yağa baktım çubuğun ucunda az bisey görünüyor . 4lt yağ yetiyor mu araca yoksa eksilme mi olmuş anlamadım . Acil yardım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim kardeşime de oldu yağ değiştirdi 3-4 ay sonra yağ lambası arada bir yanmaya başladı tekrar yap değişimi yaptı düzeldi

Ümit demir
Honda civic rs 2018

Necip

0
Bugün servise gidecektim aradım 13 u ne randevu veriyorlar bende bu ustaya sordum yağ koy devam et bisey olmaz dedi . Ya kalitesiz yağdan ya fazla uzun yol yapmaktan yag eksiltmiş olabilir dedi

eros

0
Bugün servise gidecektim aradım 13 u ne randevu veriyorlar bende bu ustaya sordum yağ koy devam et bisey olmaz dedi . Ya kalitesiz yağdan ya fazla uzun yol yapmaktan yag eksiltmiş olabilir dedi

Enos kalitesiz bir yağ degil. Formda çoğu kimse bu yağı kullanıyor. Yağ tapasını bir kontrol edin. Belki sızdırıyor olabilir. Ayrıca yağ değişimi için servise gidip 2 katı para vermenize gerek yok. Yağ ve filtreleri internet ten alıp dışarıda yaptırabilirsiniz.

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Necip

0
Yağı ve filtreleri internetten aldım yağ değişimine de 20 lira vermiştim . Bu seferki bakımı serviste yaptıracam en azından kafam rahat olur

Geri