Civic FC5 ''Acrworks '' selam yardım site...

Aracınız
Civic FC5 2017

Selam arkadaşlar yakın bir zamanda yeni aldıgım FC 5 ime dış görünüşü ne bir seyler katmak istiyorum bunlar sırasıyla

Ön sis beyaz LED
Ön sis agac desenli piano black LED
Ön ve arkalara orjınal piano black flap
Arka sis agac desenli piano black LED
Arka piano black çift çıkış dıfüzör
Arka cam üstü spoiler
Arka plakalık beyaz LED..

İlerleyen zamanlarda TYPER body kit ve ön Orjinal LED far ve jant da düşünüyorum da bakalım nasip şimdilik...

Bu konuda daha tecrübeli arkadaşlarımdan yardım bekliyorum bursa bolgesındeyım bu bahsettiğim sitede fiyat lar diğer firmalara nazaran biraz daha uygun hem gezmek hemde tıcaret amacıyla gidilebılr fakat daha önce bu siteyle alıs veriş veya montaj gibi tecrube yasayan arkadaşlar dan bılgı almak veya daha uygunn yollu önerebılecekleri bır yer var ise degerlendırebılırım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

Not: Sizce direk TYPER body kıt mı yaptırmalıyım yoksa yukarıdakı aksesuar lar aracın orjınallıgını bozmadan yeter li olur mu...
Piyasa dakı TYPER body kitli aracların yüzde doksanı ağir hasar kayıtlı bu yüzdende cekınıyorum acıkcası aracın orjınallıgını fazla oynamak deger kaybı yasatabılir.. Birde TYPER body kıt yaptık mı jant kesınlıkle olmalı jantsız olmaz buda ekstra bır TYPER body kıt mevlası demek oluyor..

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri