Air suspansiyon projesi

Aracınız
Selamın Aleykum

Formda Yenıyım Arac Olarak Honda HR-V var Onun Dısında 76 Model Murat 124 um Var

Malum Heryerde Aır Suspansıyon Konuları Var Bende Heves Ettım 124 e Aır Yapmak Icın Google de Gezınırken Formdakı Bır Konuya Denk Geldım.

https://www.civictr.com/showthread.php/1276-Basit-Havali-Suspansiyon-Projesi Ve Bu Proje Benım Aklıma Yattı Oyle Cok Aman Aman Bır Sıstem Istemıyorum

Unıversal Koruklerı Aldım Amortısorlerımde Var Sızede Fıkır Danısmak Istedım Yardımcı Olursanız Cok Sevınırım Saygılarımla

NOT : MURAT 124 GRUP KURALLARINA AYKIRIYSA KALDIRABILIRIM

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6801]hidayetak54[/MENTION] A.s hoş geldiniz,

Linkteki konu hayata geçmedi düşünce olarak kaldı, başarabilir iseniz çok güzel bir proje olur.
Murat 124 ile ilgili sohbet bölümünde yazmanızın sakıncası olmaz, iyi forumlar.

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Hosbulduk efendım oncelıkle sıstemı kurdum koruk ve amortısoru bırbırıne bagladım ( montaj ) hava kacırma vs olmadı arac ustunde gorduk gayet guzel ınıp kalkıyor lakın ıs burdan sonra valf ve kumanda hakkında herhangı bır acıklama olmamıs malum ulkemızdede asla paylasılmaz boyle seyler kıme sorsam gerı cevrıldım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@NoFeaR

Hosbulduk efendım oncelıkle sıstemı kurdum koruk ve amortısoru bırbırıne bagladım ( montaj ) hava kacırma vs olmadı arac ustunde gorduk gayet guzel ınıp kalkıyor lakın ıs burdan sonra valf ve kumanda hakkında herhangı bır acıklama olmamıs malum ulkemızdede asla paylasılmaz boyle seyler kıme sorsam gerı cevrıldım

Yabacı forumları araştırdınız mı?

Aracınız
Oncelıkle Gec Cevap Verdıgım Icın Ozur Dılerım

Arastırdım Genellıkle Bu Islerı Ruslar Yapıyor

Onlardada Pek Fazla Bılgı Yok Bende Kendı Imkanlarımla Yapmayı Deneyecegım Ilgınız Icın Tesekkur Ederım Saygılarımla Selamlar

Aracınız
[MENTION=6801]hidayetak54[/MENTION] pnömatik kısmını hallettiniz mi kaldırma indirme kısmını? küçük kompresörle indirip kaldırma konusunda elektronik kısmında belki yardımım dokunabilir. ne aşamadasınız?

Aracınız
Cok ozur dılerım tamamen foruma bakmayı unuttum kusura bakmayın

Aracın uzerıne taktık valf elektrık vs hıc bırsey yokken sadece kompresorler basıp ındırdık burada sıkıntı yok

lakın ısın ıcıne valf ler pleyt ( 4 bagımsız yapmak ıcın parca ) gırıne bıraz hevesım kırıldı

124 lada vaz 2106 ıcın amortısorsuz aparatla yaptım ama dedıgım gıbı ısın ıcıne teknoljı gırdıkce benım bılgım yeterlı gelmedı suanlık durdurdum

Geri