Air suspension hakkinda.

Merhabalar arkadaslar. Konyada yasiyorum. Air suspension ile alakali calisma yapan yok burda. Istanbul bursa ve antalya da oldugunu ve en meshurunun da AirMadz oldugunu biliyorum. Burda aksini belirten olmazsa Yakin bi zamanda Airmadz dan siparisi verip kendim monte edeceğim. Bulundugu ilde olup arastirma yapan, taktiran bi tanidigi olan var mi? Artisi belli ama eksilerini merak ediyorum. En cok dusundugum konu yol tutusu nasil olur. Suspansiyonu yumusatir mi sertlestirir mi? Körüklerin patlama olasiligi ve standart kullanim omru nedir? Cok fazla yayginlasmadi. Bunun bi sebebi var mi? Ya da benim aklima gelmeyen, sizin bildiginiz eksileri var mi?
Telefondan 4 teker kumandali gyro sensorlu olan paketi dusunuyorum.
Aracimda onceden Eibach 5 mm sportline takiliydi. Maddi nedenler dolayisiyla satmak zorunda kalmistim. Simdi durumu duzelttim bunu dusunuyorum.

@NoFear hocam benim egsoz ve yay ilani vardi onu kaldirabilir misiniz? Telefondan beceremedim kaldirmayi :) Egzoz kalmisti elimde. Geri taktiracagim. Sessiz FB7, sarjoru bos silah gibi benim icin.

Trust

0
Aracınız
Ynt: Air suspension hakkinda.

Benim sadece bildiğim su.
Bunların kompresöründe sıkıntılar oluyormuş.atıyorum yolda kompresör arıza yaptı her benzincide girip hava basmanız gerekli.oldu benzinci bulamadınız yere surte surte ya devam edecsiniz yada bi çekici cagiracaksiniz.
Bence tam.oturmuş bi sistem değil birde hiç birşey olmasa her iki yılda bir muayeneye giderken sokturmeniz gerek muayne kabul etmiyor.
Ortalama sökme ve daha sonra montaj 1500 tl diye duydum hepsi bu.air taktiracak parayı iyi bir yay alın bence.

J3udu

0

[quote author=timothyblue link=topic=716.msg11845#msg11845 date=1410123762]
Merhabalar arkadaslar. Konyada yasiyorum. Air suspension ile alakali calisma yapan yok burda. Istanbul bursa ve antalya da oldugunu ve en meshurunun da AirMadz oldugunu biliyorum. Burda aksini belirten olmazsa Yakin bi zamanda Airmadz dan siparisi verip kendim monte edeceğim. Bulundugu ilde olup arastirma yapan, taktiran bi tanidigi olan var mi? Artisi belli ama eksilerini merak ediyorum. En cok dusundugum konu yol tutusu nasil olur. Suspansiyonu yumusatir mi sertlestirir mi? Körüklerin patlama olasiligi ve standart kullanim omru nedir? Cok fazla yayginlasmadi. Bunun bi sebebi var mi? Ya da benim aklima gelmeyen, sizin bildiginiz eksileri var mi?
Aracimda onceden Eibach 5 mm sportline takiliydi. Maddi nedenler dolayisiyla satmak zorunda kalmistim. Simdi durumu duzelttim bunu dusunuyorum.

@NoFear hocam benim egsoz ve yay ilani vardi onu kaldirabilir misiniz? Telefondan beceremedim kaldirmayi :) Egzoz kalmisti elimde. Geri taktiracagim. Sessiz FB7, sarjoru bos silah gibi benim icin.
[/quote]
Bursa'dan Hayrettin Duran ustayi cok duydum memnun olmayan yok denecek kadar az nam-ı diger Haylower ...

[quote author=timothyblue link=topic=716.msg11845#msg11845 date=1410123762]

[member=2]NoFeaR[/member] hocam benim egsoz ve yay ilani vardi onu kaldirabilir misiniz? Telefondan beceremedim kaldirmayi :) Egzoz kalmisti elimde. Geri taktiracagim. Sessiz FB7, sarjoru bos silah gibi benim icin.

[/quote]
İsmi duyulan Hayrettin usta şuana kadar yaptığı araçlarda sıkıntı çıkmamış ama bunu kimse bilemez, airmadzinde fiyatları yüksek şöyle bir durum oluşabilir siz taktığınız zaman garanti dışı bırakırlar aldığınız parçaları, birde çevrenizde bu sistemlerle uğraşan biri olmadığı zaman işiniz zor herhangi bir sorunda kim bakıcak veya onarıcak ? Belirli sürelerle bakımları olucak bunları nasıl yaptırıcaksınız?
Görüntü süper oluyor fakat arabayı satıcağınız zamanda bir sorun oluşturabilir hayırlısı olsun

[quote author=berk tmzl link=topic=716.msg11861#msg11861 date=1410163187]
İsmi duyulan Hayrettin usta şuana kadar yaptığı araçlarda sıkıntı çıkmamış ama bunu kimse bilemez, airmadzinde fiyatları yüksek şöyle bir durum oluşabilir siz taktığınız zaman garanti dışı bırakırlar aldığınız parçaları, birde çevrenizde bu sistemlerle uğraşan biri olmadığı zaman işiniz zor herhangi bir sorunda kim bakıcak veya onarıcak ? Belirli sürelerle bakımları olucak bunları nasıl yaptırıcaksınız?
Görüntü süper oluyor fakat arabayı satıcağınız zamanda bir sorun oluşturabilir hayırlısı olsun
[/quote]
Haklisiniz berk bey. Onarimi bakimi skinti olur.

J3udu

0

[quote author=timothyblue link=topic=716.msg11865#msg11865 date=1410169344]
Ya yayda sorun yok da hatun kullanirken sorun oluyo. Tamponda surtmedik yer birakmamisti yayliyken.
[/quote]
Hocam bi soruda biz sana soralim yayi nerden almistin kaca aldin kaca sattin ?

J3udu

0

[quote author=timothyblue link=topic=716.msg11869#msg11869 date=1410173533]
Yaylari aksoytuning den almistim. 350 tl ye sattim.
[/quote]
Teh kacirmisiz :(

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[member=13]timothyblue[/member] hocam konuyu kilitledim ;)

Geri