AİR

Air zevk işi tabiki sonuçları ağır olabilir ama bir yerde 350 400 araba yapmış bir kişi var şase kesme diye bir olay yok törpüleme denen olay var buda 1 cm bile değil buda size soruluyor zaten törpületmek istiyormusunuz diye , kulaktan dolma bilgileride boşverin bunu insan zevk için yaptırıyor bence yaptırmakla en doğru kararı vermişsiniz, kimine göre bu sistem saçma olsada arabanın görüntüsü yeter :)

onu sormadım niyetim kırmızı Honda logosu sormaktı baktım adamlar kamyondan Vogtland kutuları indiriyolardı dükkanın içi Vogtland kutusu doluydu bi fiyat sorup çıktım hemen, detayını öğrenmedim
Anladım. Kırmızı logo Aksoy Tuning de var. Sitesine bi bakın. Hatta karbon olanını gördüm geçen o da superdi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
sanayiden alabilirsin o fiyata ben yayları tek tek naylonlanmış şekilde aldım. kutunun resmini çekerim bi ara üzerinde civic si yazıyor orjinal bi şekilde almanyadan getirtildi. 100 aşağıya alacam diye arabanı da mahvetme benden almasanda olur git sağlam bi yerden temin et tavsiyem budur.

sanayiden alabilirsin o fiyata ben yayları tek tek naylonlanmış şekilde aldım. kutunun resmini çekerim bi ara üzerinde civic si yazıyor orjinal bi şekilde almanyadan getirtildi. 100 aşağıya alacam diye arabanı da mahvetme benden almasanda olur git sağlam bi yerden temin et tavsiyem budur.
Hocam mesajlar kutuna bakarmisin.

Hocam bir daha bakabilir misin mesajlara? 2 mesaj attım.

Geri